Четвер, Жовтень 18

Свято, яке не помітили

Лише кілька років тому, а саме 17 жовтня 2012 року Генеральна Асамблея ООН прийняла рішення про затвердження Всесвітнього Дня батьків.  Датою, його пов`язали з Міжнародним Днем захисту дітей, з 1 червня.

Та якщо дітей у нас у цей День бачать, то про батьків забувають. НЕ дочитують святковий календар.

Діти ж починаються з батьків. Вони – це ми! І коли ваша дитина, на піднесенні успіхів, підходить і каже: «Мамо, я є такою як є завдяки тобі!» – це неймовірно приємно!

Ми вклоняємося всім батькам за їхню Любов! І то велике ЩАСТЯ, що вони у нас є! До того ж, поки є вони, ми – діти! Ми ще не стаємо в чергу на відхід. Будуємо плани, мріємо!

В який би не було день, пам’ятаймо про своїх батьків! Комусь вони дали лише життя, інших ще й виростили, є ті, кого і виховали. У кожного із нас своя доля. Та доля кожного почалася з них! З їхньої любові, з їхнього слова.

Що таке батько і мати? Не будемо розмірковувати, а просто візьмемо уривок з «Конституції Людської Свідомості», з книги мудрості  матері: « Можеш сину мене не слухати! Бо людина має право на зло, рівно так само як і на добро! Просто, коли  я цілувала твої малесенькі ніжки, я мріяла, щоби ти став Щасливим!

Для цього не обов`язково зводити замки, будувати космічні ракети…. Достатньо простішого! Поважати і шанувати дружину, допомагати і підтримувати її.

Кажеш, чи не гордо звести дім і в нього привести дружину?! Гордо! Лишень дім ти зводиш для жінки! І лише вона знає в якому гніздечку їй буде затишно. Тому, якщо є обрана, запитай її – який на її розсуд будинок буде найзручнішим, найрозумнішим?..

Дбати про  родину, про її добробут і захист, це  забезпечити своє майбутнє, і своє сьогоднішнє! Бо жінка, котру ти зневажатимеш, не має обов`язку тебе терпіти, а тим паче, дарувати тобі справжню насолоду, віру в себе, допомагати у справах.

Кривого…по життю… рівняє лише могила. Таких, як правило, кидають! Яке б золоте терпіння не мала твоя дружина, у неї є ще й самоповага!

І якщо ти зараз розповідатимеш мені, що всі жінки різні, що є такі-сякі… То скажу тобі: хочеш бути щасливим, шукай у жінці не ноги… а Розум! І будь до жінки бачучим і чуючим.  Не під каблучним, просто, вмій Кохати Свідомо, з повагою і самоповагою!

Твоя дружина, твої діти – це твоє обличчя! Її здоров`я, її вигляд, її задоволення – це ти! Зроби так, щоб ти гордо міг сказати: «Я щасливий, що щаслива ти!» І почути у відповідь ці ж самі найдорожчі слова.

Запам`ятай, що за кожним справжнім чоловіком, за його мудрістю і досягненнями, славою стоїть ЖІНКА! Та, котра кохає його по-справжньому і дарує йому не просто миті насолоди, а впевненість у собі! Мужчина сильний Жінкою!

Діти! Будь з ними при кожній найменшій можливості. Спілкуйся з ними як найчастіше. Чуй їхні мрії і показуй їм життя таким, яким воно є. Разом з цим, не забувай, що діти люблять казку! В усьому!

Виховувати дітей Любов`ю сьогодні – це завтра мати  опору своїй старості! Може ти не посмієш додавати дітям клопоту, і розумієш, що батьки не мають права «прив’язувати» до себе дітей (діти – вільні!), та подана остання склянка води у цьому житті має найдорожчу ціну! Діти чинитимуть так, як ти їх цього навчив.

Жінка-мама – вчитель Мудрості, лікар, кухар, на початках для дитини – увесь Світ! А  тато – це перша любов донечки! Тато – перший герой сина! Хлопчики копіюють поведінку батька підсвідомо! Тому якщо батько негідний, дітей від нього конче ізолювати!

Усе, що ми чинимо у цьому світі, ми робимо це, перш за все, для себе!

Умій бачити Життя: його необхідності і красу, можливості і цінності! Будь дієвим розумом і руками. Ніколи  нічого не чини бездумно.

Пізнавай людську мудрість, щоб тебе ніхто  не міг обманути. Щоб ти мав що передати своєму продовженню – дітям, внукам, правнукам…

Пам`ятай! Вартість має лише справжнє! Не плутай хтивість з Коханням, бо хтивість – мить, а саме, з-за неї всі нерозумні женяться… Для коханої людини хочеться жити, а у хтивості – хочеться лише мати!..

Не керуйся стереотипами. Одружися з тією, котра тебе кохає, бо якщо ти поберешся, просто, з цнотою, чи багатством… а не з коханою жінкою, можливо, буде все, але не Щастя і дуже часто «гречка… суперечка», потім  «виправдані» втечі на війну, на заробітки, дітям допомогти…

Кохання приходить не від людей, а від Бога, тому як би не наполягали близькі  – женися! – роби те, що каже душа!

Мужчина, котрий не зумів створити сім`ю, має  ваду, слабкість. Я бажаю тобі бути повноцінним. Мати силу, відвагу Стати і Бути Щасливим!

Я – мама і я хочу бачити тебе КОХАНИМ, ГОСПОДАРЕМ, БАТЬКОМ, МУДРОЮ ЛЮДИНОЮ! ЩАСЛИВИМ серед ЩАСЛИВИХ!

І знаєш, у нашому бутті, не раз, треба мати відвагу на Щастя! Бо можна закохатися у бідну, у розлучену, у жінку-матір, у жінку з фізичними вадами… Та якщо ти з цією жінкою є самим собою, відпочиваєш душею і тілом, відчуваєш у ній взаємність, віру – будь з нею! У кожній можливій хвилині! Кохання не визнає перешкод, зло мелять лише лихі язики! Будь до них глухим!

Я тільки мама твоя, я не вічна, я потрібна тобі до певного часу, а далі Час – ТВІЙ! Шануй його, НЕ марнуй! Прогаяне сьогодні залишається змарнованим! Лови миті! У них – Вічність!

І те, що я сказала тобі, скажи всім своїм і дітям, і внукам, дай Боже, правнукам  і всім людям!»

 

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *