Четвер, Жовтень 18

НАША ПЕРЕМОГА НА ФЕСТИВАЛІ М. МАФТУЛЯКА «СВОЇ ПІСНІ ДАРУЮ ЛЮДЯМ»

У Сокирянах відбувся ІІІ фестиваль-конкурс вокально-хорової творчості композитора, заслуженого працівника культури України – Михайла Мафтуляка «Свої пісні дарую людям».  У  конкурсі взяли участь виконавці та аматорські вокально-хорові колективи у трьох вікових категоріях (молодшій, середній та старшій).

Вже три місяці як серце композитора перестало битися. Та в пісні воно залишається на завжди.

Пісні композитора виконувались як акапельно, так і у «живому» супроводі – ансамблів та оркестрів народних інструментів, під гітару, баян, фортепіано. Не залишили байдужими слухачів і твори композитора, які були виконані в академічному стилі та у естрадній інтерпретації.

Також, на фестивалі, прозвучали українські народні та місцеві пісні в обробці  Михайла Мафтуляка. Сюрпризом для всіх став виступ гостей. На сцені зазвучали  пісні Михайла Васильовича «Сокиряни» у виконанні аранжувальника, талановитого співака, земляка – Павла Рогача та «Осіннє весілля» у виконанні Заслуженого артиста України – Василя Данилюка.

Журі фестивалю-конкурсу (у склад якого була запрошена Наталія Чепурняк  – начальник відділу культури Кельменецбкої РДА), відзначили велику різноманітність репертуару, оригінальність виступів, вокальні дані учасників, музичну обробку творів. До того ж аматорські колективи всебічно представили творчість наших земляків – виконали пісні на вірші місцевих поетів.

Перше місце  у старшій віковій категорії, на фестивалі здобув народний аматорський жіночий вокальний ансамбль «Журавка» Кельменецького РБНТД (Олена Козак, Галина Герцяк, Вікторія Раренко, Алла Коржос, Віоріка Семенюк, Галина Гончарюк, Тамара Таран ), керівник Раренко В.О.  концертмейстер Горобець Т.М.

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *