Вівторок, Вересень 25

КРУТИЙ ПОВОРОТ: засідайлівки!

Давайте, вмикаємо мислення і почнемо аналізувати інформаційний хаос в якому ми живемо! І якщо хтось, геть нікчемний невіглас, то нагадаємо – ви можете запевняти увесь світ, що ви це руки і ноги… та ви насправді те, чого вас навчили ваші батьки, школа, релігія, суспільство! Тобто, ви – це інформація! І тому є нормальним явищем, що багато людей сьогодні відмовляються від телевізорів, бо синонімом слова «телевізор» тепер є чітке лаконічне визначення – ЗОМБОЯЩИК!

Газети вже давно мало хто передплачує. Районку…іноді читають! Та хай вибачають колеги, а нас вони не милують і принагідно «успішно» поливають брудом, хоч ми не конкуренти, просто час – це зміни і зміни роблять своє! – та не раз і про районку чуєш: «пригодиться в господарстві…». У нас ще немає культури використовувати господарський папір і не стелити газети (зі шкідливою друкарською фарбою) на столичок…

Молодь мудріша, а в старих людей це як нездоланна звичка, не раз, спрацьовує!

Ми – це інформація! З цього усвідомлення починається – розуміння Життя!

І зараз, коли ці рядки з`являються на моніторі, у Кельменецькій райдержадміністрації іде чергове, планове засідання громадської ради при Кельменецькій райдержадміністрації. На ній говорять про:

1. Моніторинг і проблемні питання створення сприятливих умов життєдіяльності осіб з обмеженими можливостями.
2. Про стан впровадження медичної реформи у Кельменецькому районі.
3. Про стан впровадження реформи з децентралізації в Кельменецькому районі.
4. Про впровадження в районі реформи Нової української школи.
5. Про стан галузі тваринництва в Кельменецькому районі.
6. Інше.

Там гарно говорять вродливі люди! Українці – вродливі! До чого це тут? А розяснемо далі!

Вони говорять, навіть, розумні речі! Це черговий раз «напрягли» керівників відповідних відділів і ті, замість того, щоб займатися вирішенням проблем, хоч чуть-чуть замислюватися над розвитком цього району, сидять зараз на цій нараді і що роблять?.. Правильно – товчать воду у ступі!

А знаєте чому? Бо українці народ вродливий, та НЕ красивий! Бо краса людини, як і все у житті – це Трисуття (символ закарбований в нашому гербі): єдність духовного і матеріального на основі природних законів Бога! У даному випадку: КРАСА – це єдність Знань, Вроди і Людяності! От з двома складниками з цієї формули у нас проблема!

Звичайно, результат від цієї наради, як і від усіх минулих і наступних… – нульовий! Тоді логічне питання: а для чого ці зібрання? ЯК??? Для галочки! ПРОВЕДЕНО! ОБГОВОРЕНО! Лише болото залишається болотом!

Як змінити це все? Адже виходить, що ми не живемо, а граємося! Дорослі, начебто, дядьки і тьотьки… не розуміють, що це самодурство! Дитинство давно закінчилося! ЯК?..

Моя бабуся все казала: «Якщо до хати зайшла коняка, то словами «вийди будь ласка!» – її не вивидеш! Речі треба називати своїми іменами!” І про це треба говорити! Почати мислити над тим, а чим це ми займаємось? Кого обманюємо? СЕБЕ???

Тому йдемо далі! До наступних матеріалів! Забавки і затишшя перед бурею завершилися!

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *