Середа, Квітень 24

Калінін в Бузовиці чи СРСР у Кельменецькому районі?

Хто це дивиться у КОМУНІЗМ? Подумала – це в цих бузовицьких бур`янах Калінін? А хто його зна! Може бузовиччани Леніна з такою борідкою цапка колись замовили?..

Зателефонувала до першого, чий телефон був під рукою і хто в радянські часи в Бузовиці в колгоспі працював. Це нинішній директор «Кельменці АГРО» Іван Равлюк. Відповідь: «Ні! Ви не помилилися. Це Калінін! А він що іще стоїть?..»
Так! Він стоїть і дивиться у небо, милується Бузовицею! Село гарне. На зло всім проблемам України бузовиччани намагаються бути господарями! І це добре!

Та було би все гаразд, якби на нашій землі не просто стояв пам’ятник Михайлу Калініну як спогад, що ми підневільні були і… «наша свобода лише на папері…» – хтось сказав! Біда в тому, що у нашій свідомості живе схема суспільної взаємодії закладена СРСР!

Люди вони завжди, на скільки можливо, самі по собі! Хоч в СРСР на паради ганяли всіх! Тепер колонами у нас все ходять держслужбовці. Влада на місцях. Бо фундаментальний принцип їхніх дій – виконувати вказівки і звітувати перед вище стоячими по владній драбині! Не перед людьми!

Минулого тижня голова райдержадміністрації Віталій Швець звітував перед депутатами райради.


У нашій райраді така більшість депутатів, що аж «намилуватися й начудуватися» не можеш! – який «гарний» закон про вибори прийняла «наша» Верховна Рада! На місцях можна проводити таку селекцію… що питання де ці унікуми набралися? – не виникає!

Цікаво: у законі Про політичні партії сказано, що жодна політична партія не може вважатися представником народу! Звичайно, не може! Бо це лише групка людей, а не НАРОД КРАЇНИ! Та разом з цим, у нас вибори за партійними списками… Партія – відповідальність… А може таки обман?..

Так ось, цей звіт Віталія Швеця мали би почути в кожному селі. В ЖИВУ! Перед цим, Віталій Швець мав би глянути на звіт сільського голови кожного села і відзначити, які заслуги, ті прихватизували! У людей завжди будуть питання! І район – це не стіни райдержадміністрації, не депутати райради, це села! На жаль, і сесії наші – це засідайлівки! І наші районні ради в теперішньому варіанті – це той же Калінін у бузовицьких бур`янах!

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *