Четвер, Жовтень 18

ВІДЗНАЧИЛИ ДЕНЬ КОНСТИТУЦІЇ УКРАЇНИ

29 червня. Під банками люди. Питання – чому не працюють банки? Хтось з перехожих відповів: «Та ж державне свято!»

– Яке?

– Та вчора був День Конституції! Ви що телевізор не дивитесь? «Рідне слово» не читаєте?..

Дивляться новини! Лишень не сприймають! Може й «Рідне слово» передплачують, лишень не читають! Та на календарі України було поважне свято – День Конституції! І 27 червня, в залі засідань Кельменецької райдержадміністрації  відбулися урочисті збори, присвячені 22-ій річниці Конституції України

З Днем Конституції України присутніх  привітав перший заступник  голови райдержадміністрації Ігор Урсуляк, який відзначив, що прийняття Конституції остаточно закріпило статус України як суверенної, незалежної, демократичної, правової держави.

 

З державним святом присутніх привітали працівники культури, зокрема районного будинку народної творчості та дозвілля,  дует «Соколики» с.Бузовиця , солісти  Богдан Грубий та Ангеліна Дудко.

По завершенню урочистих зборів відбулася церемонія покладання квітів до пам’ятника Тарасу Шевченку та меморіальних дощок загиблим учасникам антитерористичної операції за участі першого заступника голови райдержадміністрації Ігоря Урсуляка, керівника апарату райдержадміністрації Еліни Петіченко.

І ми не будемо зараз тут розповідати скільки вже нашу Конституцію вивертали! У ній наче все правильно… Народ джерело влади, та чомусь НЕ влада, релігії поза державою, та чомусь у школах предмет Христянська етика… Держава у нас УНІТАРНА! І геть тоді не зрозуміло – а звідки, в такому випадку, автономія КРИМУ??? Унітарність не допускає автономій!

Цікавіше інше! У нас уже понад чотири тисячі загиблих! У ці дні вбито чотирнадцять вояків! Які свята? Свято тепер може бути лише для дітей! Чи ви вважаєте, що в такий час усі ці свята це нормально?.. Суспільного усвідомлення війни нема?! Може, саме це і породжує не сприйняття народом свят?

От і виходить – влада – це одне, а народ – це зовсім інше!

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *