Четвер, Січень 17

ВІДБУЛАСЯ РОЗШИРЕНА АПАРАТНА НАРАДА КЛЬМЕНЕЦЬКОЇ РАЙДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЇ

Другого липня, відбулася розширена апаратна нарада за участю керівників апарату, з начальниками управлінь, відділів райдержадміністрації, керівниками територіальних представництв центральних органів виконавчої влади, установ та організацій району.

На нараді йшлося про виконання місцевих бюджетів, роботу закладів культури, охорони здоров’я та освіти, ВУЖКГ, району електричних мереж, розглянуто питання захисту прав дітей, які опинилися в складних життєвих обставинах та дітей у прийомних сім’ях, відзначення пам’ятних та історичних дат в липні.

Начальник фінансового управління райдержадміністрації Марія Карапчієвська проінформувала що за оперативними даними за ІІ квартал 2018 року виконання місцевих бюджетів, районний бюджет складає на 123,7% до запланованого.

Головний лікар КЗ «Кельменецький районний центр первинної медико-санітарної допомоги» Дмитро Дмитрук повідомив, що станом на сьогодні укладено 10700 декларацій із пацієнтами.

Начальник управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації Ліна Руснак зазначила, що триває робота відповідно до нових змін у призначення субсидії на житлово-комунальні послуги. Додамо, що велика кількість тих, хто мав субсидію тепер її не матиме.

Підсумовуючи нараду, керівник виконавчої влади району Віталій Швець наголосив на здійсненні постійного контролю щодо виконання бюджетів, вчасної та якісної підготовки установ району до опалювального періоду 2018-2019 рр.

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *