Четвер, Січень 17

А нащо нашим дітям книги?..

Наші діти чудово знають, що таке гаджети. Мамусі самі дають малюкам телефон чи планшет. Дуже гарний спосіб мати від дитини спокій. На жаль, не мудрий і шкідливий, та хіба варто над цим замислюватися? Хіба ми любимо своїх дітей?..
Читання книжечки, живе слово тепер – рідкість. Як і рідкість у наших селах домівка в якій ви можете побачити приватну бібліотеку і не з романів та детективів, а з розумних книг. Зокрема, для дітей.

Проте, малюки, які потрапляють до бібліотеки, проявляють жвавий інтерес до книг. Їх вражають стелажі наповнені барвистими виданнями. Їм хочеться до кожної книги доторкнутися і, принаймні, розглянути ілюстрації.

Екскурсії до бібліотеки по-особливому корисні. І вихованці Кельменецького ДНЗ №1, а саме середня група виховательки М.Головатюк це підтвердили. У малечі розбігалися оченята.

Бібліотекарі розповіли їм про бібліотеку, пояснили для чого вона існує. Розказали як поводитися з книгами і запросили стати читачами. Усі дружно дали згоду!

Для майбутніх читачів провели вікторину: «З якої казки?» Так завершився пізнавальний маршрут «Книжковий світ у дитячих долонях!».

Нам же залишається нагадати – книги розвивають живе мислення, вони не опромінюють ваших дітей, не псують їхніх оченяток. І навіть якщо на книгах вдома з`являться карлючки, це не страшно! А враз у вас росте геніальний письменник!

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *