Понеділок, Вересень 24

Ми і Чемпіонат Світу з Футболу!

Вчорашній день став ще однією неймовірною миттю в історії України! Так, НЕ ми, а хорвати стали нашою душею і нашим обличчям на чемпіонаті Світу з футболу. Вчора ми за них вболівали івони виграли у збірної Англії!

Ми НЕ просили їх про це, та вони обіграли команду Московії зі словами у душі: “Слава Україні!”, які потім висловили у відеоролику.  Цим рідним для нас вигуком віри і утвердження нашої занедбаної і обікраденої державності, команда Хорватії вмить стала всією Україною! І лише нікчемні манкрути, україноненависники почали шипіти – “це ж не українська команда…”

Так, це НЕ українська команда! І в цьому неповторність, символічність і сила того, що сталося. Адже футболісти не політики, та своїм вчинком вони зробили те, що не зробила жодна політична сила в самій Україні! Вони нагадали нам, що ми є і що МИ МАЄМО В СЕБЕ ВІРИТИ!!! Що є така маленька, зовсім молода, країна Хорватія, яка вірить в Україну! Підтримує Україну! Любить Україну!

ДОВІДКА: “Республіка Хорватія  — держава на півдні Центральної Європи і заході Балканського півострова, колишня союзна республіка в складі Югославії, що стала незалежною в 1991 році. Форма правління — демократична республіка. Назва походить від етноніму народу — хорвати. Столиця та найбільше місто — Загреб. Межує на північному заході зі Словенією, на північному сході — з Угорщиною та Сербією, на півдні — з Боснією і Герцеговиною та Чорногорією; на заході омивається Адріатичним морем. Національна валюта — куна. Член ООН, ОБСЄ, Ради Європи та НАТО з 2009 року. 1 липня 2013 року відбулося приєднання Хорватії до Європейського Союзу.” – Вікіпедія.

Кількість населення  – трохи більше 4 мільйонів. Площа = 56 тисяч з половиною кілометрів квадратних. Для порівняння: площа України – 603 з половиною тисячі кілометрів квадратних і кажуть, що нас є 45 млн, хоч ми вже давно у цю цифруне віримо!.

Збірна Хорватії з футболу контролюється Хорватським футбольним союзом. Команда існує з 1990 року і була визнана ФІФА та УЄФА влітку 1992 року, через рік після здобуття Хорватією незалежності від Югославії.

“Слава Україні” вигукнули Огнєн Вукоєвич, помічник тренера хорватської команди та Домагой Віда – захисник, у минулому – капітан київського “Динамо”.

Це звернення спровокувало скандал на рівні FIFA. Хорватська федерація відсторонила Вукоєвича. На захист Віда піднялися українці.

Хлопців змусили виправдовуватися. Мовляв – ніякої політики, це жарт!.. Та в жарт, здається, ніхто не повірив! “Слава Україні” як жарт не звучить! Та хто би й до чого не силував цих двох героїв, для нас вони зробили подвиг! І на рівні планети дали ляпаса Московії.

Ненависники почали прогнозувати, що скандал ослабить хорватів. Забули – труднощі гартують! Англія ПРОГРАЛА! Вся УКРАЇНА З ФУТБОЛЬНОЮ КОМАНДОЮ ХОРВАТІЇ!

Ці події загострилися фактом збиттям до напівсмерті українця в Турції. Після програшу команди Московії хорватам, розлючений московитий, на одному з курортів Турції, безжалісно збив українця Андрія Сову, який лише перший день приїхав туди відпочивати разом з дружиною. Стан Андрія критичний!

 

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *