Субота, Серпень 18

Будьте уважними до своїх домашніх улюбленців!

Кажуть, що кожного разу, дивлячись нам у вічі, наші песики, котики, кролики і, навіть, бички, корівки…ВСЕ! – поглядом нас питає: ТИ МЕНЕ ЛЮБИШ?.. Так, хтось пожартує, що бичка годує на погибель! Заради грошей. Та чи захоче жартівник, щоб та худобина згинула?! Мабуть, НІ!

До кожної живої істоти треба підходити з розумінням справи.

З особливим трепетом милуємося як наші діти бавляться з домашніми песиками і котиками. Це ж найперші ДРУЗІ! Щирі, довірливі і ніколи не сваряться! А від дітлахів, не раз терплять такі знущання, що аж диву даєшся! Ну, їв вівчар м`ясо, а мале взяло і з рота вийняло! І собака не вкусила!  А чемно, зачекала, коли їй все повернуть!

Маша, їй лише 7 років, та вона неймовірно пишається своїм татком! Це ЇЇ найвеличніший авторитет! “Мій тато лікував ЛЕВІВ!” – це було мовлено з неперевершеною гордістю.

– Маш, де? У Кельменцях?

– Ні. У цирку.

Татусь Маші ветеринар. До недавнього часу працював заступником начальника державної ветлікарні Кельменецького району. Тепер Олександр Кирницький має приватну ветеринарну амбулаторію, що розташована на території Кельменецького центрального ринку.

Киця  Грейді потрапила до фахових рук. І донечка ветлікаря переконана: “Тато вилікує!” І вона, Маша, як і татко, обов`язково стане ветлікарем. Бо дуже хоче, щоб її ховрахи Каю (який оселився в амбулаторії) і Лола (яка живе вдома) – були завжди здоровими.

Ця приватна ветеринарна амбулаторія єдина у Кельменецькому районі і в Сокирянському.  І хоч в суботу у ній закрито, цілий тиждень і в неділю, до обіду, тут працюють.

Пацієнтів приносять одного за одним. Та ми домовились, що Олександр Кирницький нам   розповість, що робити з собаками-безхатченками! На разі, уклінно попросив: “Ведіть тварин до лікаря вчасно!” Бо саме безвідповідальне ставлення до своїх улюбленців призводить, часто, до їх загибелі.

Ми, як люди, вимірюємось ставленням до себе, одне до одного, до суспільства, та найперше – ПРИРОДИ! Зокрема, до тих самих котиків і песиків, які потребують нашої любові і допомоги.

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *