Субота, Серпень 18

В районі буде “ревізор”?! Планова перевірка Кабміну

Приїзд планової перевірки з Кабміну, минулого тижня,  жваво обговорювали в різних кабінетах. Слух дійшов і до простого люду! Тому, не втрачаючи часу і зважаючи на те, що перевіряючі мали би завітати і до Кельменецького району, ми зробили не офіційне опитування! Запитали: як на вашу думку  – чим закінчиться перевірка? Відповідь була супер-народною і однозначною – п`янкою! (вибачте, шановні керівники району, області. держави, та прикрашати ці відповіді ми не будемо).

– Чому ви так кажете? У нас що нема правопорушень?

-У нас їх тьма! Майже кожна сільська рада, її рішення – це скарбниця правопорушень!

– Гаразд! Ви вважаєте їх не можна виявити?

– Можна. Просто! Зібрати спершу схід у кожному селі. Щоб люди сказали, що де і як зроблено! І все! Та цього ніхто робити не буде. Перевірка приїде, перевірка – поїде!

Такі діалоги слухати було боляче! Вони означають, що у владу, у перевірки, навіть від уряду, у нас не вірять!

Та сьогодні понеділок і прес-служба Чернівецької обласної державної адміністрації повідомляє, що голова облдержадміністрації Олександр Фищук привітав на теренах Буковини представників урядової перевірки. Він сподівається отримати від перевіряючих методичні рекомендації, почерпнути щось нове…

Мета Кабмінівської перевірки – оцінити стан виконавської дисципліни в органах виконавчої влади. Триватиме вона в області 2 тижні – з 23 липня по 03 серпня.

Робочу групу очолює заступник Державного секретаря Кабінету Міністрів України Сергій Дехтяренко.

І хоч люди кажуть, що вони від цієї перевірки не чекають нічого, ми ж, все-таки, почекаємо на результати. А може… вони будуть!..

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *