Субота, Серпень 18

ТОМОС і “ненависне” НАРОДНИЦТВО в нас!

Скажіть, будь ласка, чи може чорт зробити Бога намісником пекла?! Смієтесь! Ех! А я плачу! Бо за цим сміхом ховається визнання – є люди, є керівники сіл, районів, області і навіть держави, які АПРІОРІ, не можуть, дійсно, чесну справедливу і дієву людину призначити на керівну посаду. Та це лише пів горя!

Якщо такі АПРІОРІ щось страшенно підтримують, то там гарантовано – пекло! І ми всі ТАК ну ТАК палко і натхненно відзначаємо 1030 річницю хрещення Русі, тобто – 1030 річницю її поневолення Візантією, що аж пил на всі боки встає!

А як ревно наш Президент вболіває за ТОМОС Української церкви! Все має відбутися згідно канонів! (Це чомусь віддає відлунням – а щоб ніколи цього не сталося!) А відваги заборонити церкву країни-агресора НЕМАЄ! Чому???

А давайте, проведемо малесенький експеримент! Заперечте слова: «Якщо немає Бога в душі, у церкві його не знайдеш!» Чи є ті, хто ці слова заперечив?! НЕМАЄ! Бо кожен із Вас, на рівні підсвідомого, навіть той, хто нині в Кельменецькому районі очі видряпає за Біблію, навіть це фанатичне створіння, підсвідомо є НАРОДНИКОМ!

Визнання цієї Істини – визнання у собі суті через яку до 988 року, до року проведення геноциду проти українського народу під назвою ПОМАЗАННЯ (хрещення) у Київській Русі НЕ було СМЕРТНОЇ КАРИ!

Чому до 988 року у нас НЕ було смертної кари? Бо вбити людину – це вбити живу часточку Бога! Так, були військові походи, були бої. Нас люто ненавиділа Візантія! Та наші війська не вирізали тих, хто приймав їх мирно. Тому, до нападу семітів, не зважаючи на те, що в Ханаані, побували вже ми і збудували Русин Салим ( Руський постій, нинішнє місто Єрусалим, що підтверджено археологами Ізраїлю), ханаанці залишилися жити на своїй землі і будувати свою країну. Та з приходом семітів Ханаана зникла!

Нажаль, в Україні дуже багато тих, кому вигідно підтримувати нашу рабськість. Рабськість, яку утверджує саме релігія, але не світогляд.

Не раз чуєш – «Людині потрібна віра! БОГ!» Та Бог НЕ живе у релігії і в людиновбивстві. Він може жити лише у СВІТОГЛЯДІ!

Часто запитують: а чим Світогляд відрізняється від релігії? А тим, що в ньому жоден народ, ніколи не може проголошуватися вибраним! Може бути нація, яка веде! Яка перебуває на вищому щаблі розвитку! Та якщо ця нація винищує народи, як закликає Біблія: «І винищиш ти всі народи, які твій бог дав тобі…», то ця нація, ця релігія служить не Богові, а можливо комусь протилежному?!

Світогляд не може припустити заяв таких як робить Ісус: « Не думайте, що я приніс вам мир, я приніс вам меч. Я прийшов порізнити… І як я мучуся поки це не сповниться!..»

Світогляд проголошує те, що є ВИЩИМ ПОНАД УСЕ– Розвиток Людини, Пізнання Світу, Любов до Життя, Любов до Землі.

У ньому живе Істина: «Хто не цінує земне життя, той не вартий життя небесного!». А ще наші предки говорили: «Лише тоді, коли люди стануть Людьми, живі (наголошуємо – живі!) перестануть бути мертвими! А мертві знайдуть спокій!”

Світогляд завжди стоїть на найсвятішому – на вдосконаленні Людини! На пізнанні основ її ЛЮДЯНОСТІ! Це все і є ПРАВОСЛАВЯМ! Бо це все славить ПРАВО кожного з Вас на життя, на достаток, на кохання, на свободу, на розвиток, на рай на землі, а не в мареві неба!

Світогляд каже: «Людина може померти в будь-якій миті! Рішення про Ваш час смерті приймає Бог і волю Бога треба поважати! Людину легко вбити, вона може померти у гнітючій бідності серед чужинців, та не важливо те, що вона помре, головним є інше питання – ким вона відійде з цього світу? Людиною чи безлюдьком, котрий все життя на людях наживався, дурив їх, принижував, обманював, винищував?..»

Світогляд сміється з тих, хто бігає і репетує: «Кінець світу!» НЕМАЄ КІНЦЯ СВІТУ! Світ дуже великий! Це ми можемо знищити себе. А СВІТ ЗАЛИШИТЬСЯ!

І ми маємо це розуміти, бо ми вище християнського рабства! І ми відаємо: У РАЙ РАБІВ НЕ ПУСКАЮТЬ!

УКРАЇНА! Розбийте це слово на частинки. Пограйтеся ним. Воно ж як кубик-рубик. У-К-РАЇ – НА- у куточку раю нашого! Ви міркуєте така назва склалася випадково?

Наш люд ходив по планеті. Наші поселення були від океану до океану. Ми вивчили Африку, Азію і це лише те, що відомо. Та знахідки на американських материках кажуть, що й там ми наслідили!


А тепер запитаймо себе: ЯКОЮ ПОВИННА СТАТИ Україна?! Я кажу – УКРАЇНСЬКОЮ! Хтось може це заперечити? Міркую – НІ! Звичайно, хтось побавиться мудрішого, мовляв, – ЦИВІЛІЗОВАНОЮ! – Так! Стати Цивілізованою – це стати національною державою! УКРАЇНСЬКОЮ! Ми не можемо піти до Європи. Ми вже ЄВРОПА. Лишень дика, деградована чужинською жадібністю, чужинською релігією, обікрадена частинка Європи.

Ми не можемо піти до Московії – це самогубство! Та у нас є Найвеличніше, Найсвятіше Право – СТАТИ СОБОЮ! Повернути народові його Світогляд, його Права, а в них – справжнє ПРАВОСЛАВ`Я!

І хтось дуже боїться, що церкви стануть храмами Сонця Людської Свідомості, що в них будуть сповідувати ЛЮДЯНІСТЬ і ЛЮБОВ до Світу, до Знань, до Правди! Це ж біда?!

А яке красиве освячення у народників новонародженої дитини! Коли навколо ватри 6 найрідніших дитині жінок, включаючи МАМУ, передають з рук в руки дитя бажаючи йому щастя, здоров`я, достатку, мудрості, звитяги, любові Бога. Передають на друге коло, на коло найрідніших, найближчих чоловіків з тими ж побажаннями! Бо це дитя буде рости на очах в цих людей. І вони матимуть найсильніший вплив на виховання дитини. Вони нестимуть відповідальність за неї перед Богом і перед Людьми.

Людина – це відповідальність!

І вибачте, шановні християни, що дитя малесеньке не кидають в холодну воду! Таке хрещення водою вбило не одну дитину України! І ніхто не рахував тих немовлят, яких після обряду хрещення принесли додому мертвими! Про це у нас не прийнято говорити!

ТАК ЩО ПРОСИМО ВИБАЧЕННЯ ЗА «ИНАКОМЫСЛИЕ!»

Адже є ще одна Істина: людина на зло має таке ж право як і на добро! І ви завжди можете погодитися зі словами цього священика:

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *