Субота, Серпень 18

Увага! Лисички чи ні?!

У Біблії сказано, що лив дощ! Лив він 40 днів і 40 ночей. Це спричинило всесвітній потоп… Смішно! У нас дощі уже не 40 днів!..

Біблію писали дуже “освічені” люди. Вони не знали,  що на теренах України – це може називатися ЛІТО! А хто жив на Галичині, то добре знає, що там така погода буває, доволі, часто. І два місяці дощів, коли за 60 днів Сонце виходить на небо один раз і лише на 20 хвилин! – знаєте, це треба зуміти пережити! Дуже важко, з дня у день, прокидатися під свинцево-гнітючим небом!

Ми, жителі Басарабії, не звикли до такого. Нам потрібне Сонце! І Бог до нас милостивий! Дощі йдуть, Сонце сяє, лише врожай зернових збирати дуже НЕ просто! Зате ліси повні грибів!

Зараз пішла хвиля лисичок. Це неймовірно цінний гриб. Рижики і лисички можна назвати грибами дітей. Їх можна лише піджарити і смакувати. Лисички, взагалі, не варто варити. Лише почистити і на сковорідку. ЦЕ ЛІКИ! Для дітей в першу чергу.

Лікарі радять НЕ давати грибів дітям, та якщо ви візьмете одну літрову банку лисичок і їх засмажите і дитина це з`їсть, згинуть майже всі паразити в її організмі.

У лисичок є речовина хитинманноза, її НЕ  переносять жучки, черв`ячки і гельмінти. Та при цьому, варто знати, що ця речовини втрачає свої властивості при нагріванні вище 60 градусів. Тому, щоб використати лисички як ліки, їх треба, просто обжарити. СМАКОТА неймовірна! АЛЕ!..

У наших лісах, виявляється, є рідкісний гриб – їжачник жовтий. Дуже схожий на лисички. Тільки цього гриба НЕ ЖАРЯТЬ! Тому уважно подивіться, щоб їх НЕ ПЛУТАТИ!

ЦЕ НЕ ЛИСИЧКИ!!! Це ЇЖАЧНИК! УВАЖНО!

ЦЕ ТАКОЖ ЇЖАЧНИК!!! Вони бувають і такі.

Лисички мають пластинки. В дорослому віці лисички трубчасті. А в їжачників маленькі шипи замість пластинок і трубчасті вони НЕ бувають!

Їжачник їстівний! Від нього ніхто не помре! Та його краще варити! Приємно, що у нас є і їжачники, є кількох видів. Лишень плутати їх з лисичками НЕ радимо!

2 коментарі

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *