Четвер, Жовтень 18

Ганьба про яку має знати кожен житель Кельменецького району

23 липня Букінфо оприлюднило інформацію про те, що сільські голови Кельменецького району виступили проти плану “один район – одна громада”. Під цим зверненням підписалися 21 сільський голова Кельменеччини. І ми ще раз оприлюднюємо повний текст цього звернення до Чернівецької облсної державної адміністрації, та Чернівецької обласної ради.


Не зважаючи на думку жителів Кельменецького району, а також Сокирянського, депутати прийняли рішення, що Кельменеччина має стати однією громадою. І на свій розсуд, а правильніше, мабуть на розсуд Аграрної партії сама вирішила як мають об`єднуватися села у Сокирянському районі.

Ми маємо право нагадати, що від Кельменеччини депутатами обласної ради, зокрема від Аграрної партії, є Телешман Василь Григорович, котрий за станом здоров`я не відвідує зараз сесійних засідань, та Лілія Бортич, котра виступає за всіх і всюди! Та рішення приймали не лише вони, а й депутати інших фракцій. Відтак, очевидним стає факт – депутати Чернівецької обласної ради виступають не як представники народу, а як його вороги.

У процес НЕ втрутилася Чернівецька обласна адміністрація. Виходить вона також проти народу?..

З усіх попередніх виступів Лілії Бортич, з її фанатичного лобіювання затвердження Кельменеччини як одної громади, хочеться публічно звернутися до пані депутатші:

пані Ліліє, за що Ви так ненавидите жителів Кельменецького району? Чому ви так настирливо стоїте на своєму і нехтуєте думками людей? І чи не Ви, використовуючи чинники впливу і те, що у нас, всього-на-всьго, на директора від інвестора, за радянською звичкою, дивляться як на керівника якого треба слухатися… а не як на того, хто просто заробляє на людській землі і не більше, чи не Ви спричиняєте тиск в окремих селах змушуючи сільських голів та жителів протистояти утворенню, зокрема, Лівинецької громади? ЩО СТОЇТЬ, пані Ліліє, за вашою настирливістю? ЧИЄ бажання перетворити цей район на власне корито?! Чи такого нема?!

І що це виходить –  Аграрна партія на Кельменеччині зарекомендувала себе як народоненависник? Що ви так намагаєтеся прикрити? Яку кількість гектарів необлікованої землі? Чи може ще щось?..

На Кельменеччині є органічні добрива. Народ покірний! Безграмотний! Саме про наш район кажуть, що сюди ніяка революція не доходить! Та це не означає, що хтось має право зловживати безвольністю і неосвіченістю цього люду. Бо так чинять лише безлюдьки і циніки!

Та в усіх посвячених у справу одне питання: а скільки коштували Аграрній партії антинародні рішення Чернівецької обласної ради? І Київ “благословляв” на такі дії своїх партійців на місцях?..

Зараз є ГАНЬБА! Безлюдська ГАНЬБА всіх, хто причетний до цього рішення!

Ми не суд, ми маємо право висловити лише свої думки і серед них є одна кардинальна: Аграрна партія в Кельменецькому районі має бути заборонена як і Комуністична в Україні!

І Кельменецька районна рада, в якій більшість складає Аграрна партія є ганьбою Кельменеччини. Чи не її члени голосують на всіх сесіях як роботи-маникени?! Жодної живої думки! За всі злочини – одноголосно!

Р.S: члени цієї партії дуже гарно вміють погрожувати, знищувати, навіть тих, хто їм допомагав! Любі, хоч убийте! Та так як робите Ви, ЛЮДИ НЕ РОБЛЯТЬ!

Мене звати Ангела Ткач-Вишня, не забудьте зателефонувати, пригрозити, познущатися наді мною і над моєю родиною, Ви це робите вже впродовж ТРЬОХ РОКІВ! У Вас це ГАРНО виходить! І Кельменецька райдержадміністрація Вам в цьому допомагає! А Бог карає! За все і за всіх, та Ви робите вигляд, що не бачите цього! Ви НЕ попросите  вибачення, навіть помираючи! Хто ви після всього?!

 

2 коментарі

 • Думка

  Як то кажуть: ” Пізно пити Боржомі , коли…”, АЖ тепер ” голови” 20.06.2018р. спромоглися звернутися. А чи не їхня байдужість і бездіяльність так чемно на брифінгах, районних збіговиськах, слухали туж пані Бортич, засунувши язики куди подальше в чужі дупи і мовчали, кивали головами, а тепер??? що сі стало???
  Можна було би хоч волю людей спитати, зібрати підписи , кінець кінців, спитати ” Мой люди, ану підпишіт туто куда Ви хочити до Кельминців, чи в Лівінці, Їванівці,,” не було, не проявляли ініціативи, боялися, понаписували “рішень” тамо в темниках як їм сказали, а тепер…
  Дивіться, бо ваша байдужість і бездіяльність може утворити якусь КНР на території району, там в ….НР також є свої ” ГЛАВЫ”.
  Так за гроші можна купити все, а за великі гроші , цілий район рабів і навіщо їх розділяти на кілька громад, оптом дешевше.

 • Ірина

  На кожну дію є протидія. І якщо ці пані та пани при владі думають, що Київ далеко і до них не має нікому діла, то вони помиляються. А народ повинен боротися, бо це майбутнє села. І щоб воно не вимерло, потрібно діяти. Є телебачення, є радіомовлення, газети. Люди – не хочете до загальної однієї громади – не мовчіть. Збирайте підписи, збирайте мітинги. Дійте! Робіть місцеву революцію, викликайте ЗМІ, але не мовчіть. Бо завтра ви можете у своєму селі створити робочі місця і залишити молодь. А якщо ні, то ваші доньки і сини муситимуть їхати мити дупи до Італії чи Іспанії. Чи цього ви хочете?

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *