Четвер, Жовтень 18

Бариги в Кельменецькому районі?..

Математику знаєте? Задачка дуже проста! Є 580 тисяч гривень. Ці 580 тисяч гривень дорівнюють 80%. Тобто, 1% = 7,25 тисяч гривень. У залишку є ще 20%. 20% = 145 тисяч! Та це ви так собі думаєте! Це ви ВМІЄТЕ рахувати. А у судовій справі ТОВ “Зеленецьке” записано, що 20% це аж 596 тисяч гривень! Тобто 20% це більше ніж 80%. ЯК??? А ОТАК!

Хто це так вирішив? Та, мабуть, Зеленецька сільська рада минулого скликання! Для чого? Та дуже просто! Щоб знищити ТОВ “Зеленецьке”.

Варто лише на папері і на майнових сертифікатах написати “липові” дані, прийти в суд і сказати, що ваш статутний фонд є більшим ніж у ТОВ “Зеленецьке”, а суд не стане цих цифр перевіряти, і ви можете сміло заявляти, що ТОВ “Зеленецьке”, яке має майна на меншу вартість НЕ дає вам нормально розвивати бізнес і в Україні такі закони, що змусять ТОВ “Зеленецьке” зникнути! А брехня стане панувати!

Чому таке сталося в Зелені, ми можемо лише пофантазувати. Можливо, хтось багатенький… дізнався, що у Зелені є НЕ розпайоване майно. І цей ХТОСЬ… має “хороших” юристів які знають “гарні” схеми. Цей ХТОСЬ… підходить до сільського голови і, мабуть, не за дурно, просить розпаювати це майно і видати сертифікати на брехливу суму грошей. І все!

Афера НЕ пройшла. Мудреці пропустили банальну річ – процес розпаювання завершився багато літ тому. ВІН ЗАВЕРШИВСЯ! ДАВНО! Він НЕ можливий уже тепер! Та в когось знову був розрахунок на ЛОХА! Ми не знаємо хто це настільки мудрий, та внаслідок розкриття АФЕРИ було розірвано договір купівлі-продажу за підписом Лілії Бортич. Вона постраждала…

Ось такі УНІКАЛЬНІ справи крутяться в Кельменецькому районі. І сидить людина в суді й каже: “Ви знаєте, бізнес – це жорстко! І є у нас аграрії, котрі йдуть по людських головах, та я НЕНАВИДЖУ бариг!” Що тут скажеш?! Життя барвисте! Є серед наших аграріїв-орендарів і БАРИГИ!

Ех! Земле моя, земле, що через тебе людиска ще не робили?..

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *