Четвер, Жовтень 18

Дністрівка: як у Кельменецькому районі ремонтують по селах ДОРОГИ!

У Дністрівці ями на дорозі залили розчином. Це не коштує багато грошей. Складніше організувати роботу. Привести пісок, щебінь, бетонозмішувач. Залучити робітників і простежити, щоб робота була виконана сумлінно, бо робимо це не для когось, та ще й лихого, а для себе.

У Дністрівці до розчину додали рідке скло. Навесні, кажуть, Василь Григорович Телешман роздобув рідке скло, щоб розчин  швидше застигав і якнайдовше протримався.

Коло латання шляху працювали робітники сільськогосподарських підприємств “Трітікум” і “Дністрові роси”. Ми поцікавилися чи має до цієї роботи відношення Дністрівська сільська рада, з`ясувалося – ні! За роботою дивився директор ТОВ “Дністрові роси” Станіслав Грифлюк.

Не так давно,  так само, ями на асфальтному покритті закривали в Комарово. Там все було зроблено Комарівською сільською радою за підтримки самих комарівчан. За що їм честь і хвала! На жаль, Дністрівська сільська рада працює далеко не так. І слова “немає коштів…” тут нікого не виправдовують, бо якраз кошти потрібні не такі  вже й великі.

У Дністрівці все організовано і зроблено за рахунок коштів саме “Дністрових рос” і “Трітікума”. Дякуємо! Краще хоч щось, аніж нічого.

Та відсутність ям помітили водії. На жаль, серед них багато тих, хто зі здоровим глуздом не дружать і кажуть, що з дорогого авто пішоходів їм НЕ видно… Мабуть пиха сліпить… Буває!  Уже почали ганяти з надмірною швидкістю. Бажаєте, щоб через кожних 200 метрів, навпроти кожної вулички, з`явилися лежачі поліцейські?.. Це також можна організувати!

 

 

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *