Субота, Серпень 18

ПРОХОДЖЕННЯ АЛЬТЕРНАТИВНОЇ (НЕВІЙСЬКОВОЇ) СЛУЖБИ У КЕЛЬМЕНЦЯХ

Ігор Урсуляк, перший заступник голови  Кельменецької районної державної адміністрації, провів засідання комісії у справах проходження альтернативної (невійськової) служби. В засіданні взяли участь представники районного військового комісаріату, управління праці та соціального захисту населення та інших структурних підрозділів райдержадміністрації.

Було розглянуто питання про подальше працевлаштування для проходження альтернативної (невійськової) служби за релігійними переконаннями громадянина Б. у зв’язку із реорганізацією редакції комунального друкованого засобу масової інформації – Кельменецька районна газета “Рідне слово”  та створенням приватного підприємства «Газета «Рідне слово».

За результатами засідання комісія прийняла рішення направити на проходження альтернативної (невійськової) служби заявника  в Кельменецький професійний ліцей.  Окрім того, наголошено на дотриманні трудової дисципліни.

На даному засіданні розглядався конкретний факт. Ми можемо лише сказати, що є у нас ті, хто проходить таку форму служби, що це можливо.

Нагадаємо, що такого як комунальний друкований орган, що мав би висвітлювати життя району “Рідне слово”, більше немає. Тепер є ПП “Газета “Рідне слово” і цей приватний підприємець – трудовий колектив газети. 

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *