Понеділок, Листопад 19

Сцена…вона потрібна не на день! І ганьба у Дністрівці!

Хто пам`ятає Кельменці в радянські часи, то може пригадати щось схоже до трибуни як на мавзолеї у Москві, під пам`ятником Леніну, з якої в Кельменцях приймали парад… Часи змінилися! Від трибуни не залишилося ні сліду, та й потреби у ній немає, а сцена потрібна щороку! День Кельменців і майструй дерев`яні підмостки!

Кельменецька селищна рада вирішила з цією “бідою” закінчити раз і на століття! А може, і на довше!

Не зважаючи на дефіцит у бюджеті, знайшли можливість спорудити сцену КАПІТАЛЬНУ! По-господарськи! Бо не такі ми вже й багаті, щоб щороку розтрачати кошти на щось тимчасове.

Ну що ж, цій сцені вже можна присвоїти ім`я Сергія Буняка! Ми, звичайно, жартуємо, та кожен жарт містить у собі правду! Бо не кожен селищний голова зумів по собі залишити в Кельменцях щось хоч таке як сцена!

Проблем ТЬМА! Але – сцену уже благословляє Сонечко і ведеться ремонт ще одних сходів, тут же на площі, неподалік сцени.

А ось іще одна сцена! У минулі вихідні вона пережила День села Дністрівка! Вона зуміла не впасти нікому на голову! Хоч це могло статися у будь-якій миті!

Навіть, дві дошки на ці дві діри не знайшлося! Що це?! Та звичайне, зневажливе ставлення сільського голови Цекала Вячеслава до жителів свого села.

На цій сцені часто сидить молодь. Вона розташована на стадіоні, а на ньому граються діти. Це небезпечна аварійна споруда. За це ніякі відповідні органи не хочуть оштрафувати голову, чи в цьому районі на людей всім наплювати?!

Ми, чомусь, переконані, що це ГАНЬБА! А ви як кажете?!

1 коментар

  • Петро

    Потрібно було принести хоч дві дошки для ремонту а не фотографувати та казати ганьба, пані кореспондент.

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *