Четвер, Жовтень 18

Служба зайнятості інформує!

Станом на 1 серпня 2018 року у Чернівецькій обласній службі зайнятості перебувало на обліку 5888 безробітних, більшість з них чоловіки  –  54%.  Найбільше безробітних зареєстровано у Чернівецькій міській філії – 955 осіб, а найменше у м.Новодністровськ – 195 осіб. Про це повідомляє директор Чернівецького обласного центру зайнятості Любов Кожолянко.

«За  7 місяців послугами служби зайнятості скористалися  більше 12,6 тис. безробітних буковинців та  майже 7 тис. без надання статусу безробітного.  За цей час вдалося працевлаштувати 6,3 тис. шукачів роботи» – інформує Любов Кожолянко.

Серед зареєстрованих безробітних стабільною є частка шукачів роботи віком до 35 років – 30%, найбільше молоді зареєстровано у м.Чернівці (327 осіб), у Вижницькому  (180 осіб) та Кіцманському районах (168 осіб), водночас найменше у м.Новодністровськ (70 осіб) та Кельменецькому районі (71 особа).

Більшість безробітних (52%) займали робітничі місця, посади держслужбовців  мали 34% безробітних та 14% – це люди без професії, або ж такі, які займали місця, які не потребують спеціальної підготовки. Водночас 37% шукачів роботи мали повну, базову та неповну вищу освіту, 27% з професійно-технічною та 29% із повною загальною середньою освітою.

Сектор інформаційної роботи

Чернівецького обласного центру зайнятості

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *