П'ятниця, Січень 18

РЯТУВАЛЬНИКИ ПРОВОДЯТЬ ПЕРЕВІРКИ У НАВЧАЛЬНИХ ЗАКЛАДАХ

?

Ми вже на порозі нового навчального року. Щоб мати спокій продовж усього часу навчання, мають бути дотримані всі вимоги безпеки. Разом з представниками управління освіти рятувальники проводять перевірки у навчальних закладах району.

Під час об’їзду вогнеборці провели контроль за дотриманням правил пожежної безпеки в цих установах. Фахівці Кельменецького районного сектору перевірили наявність первинних засобів пожежогасіння у навчальних закладах, їх доступність місцезнаходження, справність. Працівники Служби порятунку детальніше розповіли присутнім, які є первинні засоби пожежогасіння, у  чому їх відмінність, яке загорання і чим краще загасити. Під час практичного заняття вогнеборці навчили освітян, як правильно користуватися вогнегасниками.

Прагнучи закцентувати увагу керівників закладів на важливості дотримання правил пожежної безпеки, рятувальники провели інструктажі із працівниками закладів освіти. Вогнеборці розповіли присутнім, яких заходів слід вжити, щоб не допустити виникнення пожежі у школах, пояснили вимоги пожежної безпеки для закладів освіти та навчили правильних дій у разі пожежі на об’єкті з масовим перебуванням людей.

?

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *