Четвер, Жовтень 18

Триває мисливський сезон. НЕ порушуйте правил!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

На території Кельменецького району триває сезон полювання на пернату дичину. Кельменецький відділ національної поліції нагадує:

«Ви маєте право полювати в тому випадку, якщо у вас є: посвідка мисливця, щорічна контрольна картка обліку добутої дичини і порушень правил полювання з відміткою про сплату державного мита, дозвіл на добування мисливських тварин( відстрільна картка), відповідний дозвіл на право користування вогнепальною мисливською зброєю, паспорт на собак мисливських порід, інших ловчих звірів і птахів з відміткою про допуск до полювання у поточному році.

Перераховані документи мисливець зобов’язаний мати під час здійснення полювання і пред’являти їх на вимогу осіб уповноважених здійснювати контроль.

З метою раціонального використання мисливських тварин, охорони диких тварин, а також середовища їх перебування, ЗАБОРОНЯЄТЬСЯ: полювати без належного дозволу;полювати на тварин, які не зазначені у дозволах, або відстрілювати більшу кількість тварин аніж зазначено у дозволах норми. НЕ можна полювати у заборонених для цього місцях.

Заборонено полювати із застосуванням заборонених знарядь та забороненими способами, а саме: клеїв, петель, підрізів, закотів, гачків, самострілів, ловчих ям, звуковідтворювальних приладів, електричного обладнання, штучних світлових джерел, приладів нічного бачення, дзеркал, вибухових речовин, з під`їзду на автотранспорті, а також на плавучих засобах.
Не можна руйнувати гнізда птахів, збирати яйці птахів. Полювати з нарізною вогнепальною зброєю.

За порушення правил полювання та термінів полювання особи будуть притягнуті до адміністративної відповідальності за ст. 85 КУпАП.

Якщо заподіяно істотної шкоди, є факт полювання у заповідній зоні, винищено птахів занесених до Червоної Книги України покарання складає від ста до двохсот неоподаткованих мінімумів доходів громадян, або обмеження волі на термін до трьох років з конфіскацією знарядь і засобів полювання та всього добутого.

Якщо ж є і факти використання службового становища, групова змова осіб, масове знищення тварин, термін ув’язнення виростає до п’яти років.»

Вдалого полювання! Без порушень чинних правил та законів.

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *