Четвер, Січень 17

ВІДБУЛАСЯ РАЙОННА КОНФЕРЕНЦІЯ ПЕДАГОГІВ

Відбулася конференцію педагогічних працівників Кельменецького району. Така конференція проходить щороку у місяці серпні. На ній освітяни підбивають підсумки за минулий навчальний рік та визначають плани на наступний.

Уже в понеділок діти підуть до школи. З початком нового навчального року педагогів району привітав голова районної державної адміністрації Віталій Швець.  Він подякував педагогам за підготовку навчальних закладів до нового навчального року. Відзначив класи, які цьогоріч приймать першокласників та які будуть працювати за програмою Нової української школи.

Керівник виконавчої влади району побажав вчителям миру, добра, успішної творчої наснаги у вихованні нових поколінь громадян вільної, незалежної і сильної України.

Начальник управління освіти райдержадміністрації Любов Мартинюк у своїй доповіді « Про підсумки розвитку дошкільної та середньої освіти в районі у 2017/2018 навчальному році та завдання на 2018/2019 навчальний рік» окреслила  напрямки роботи на новий навчальний рік.

За наслідками конференції прийнята ухвала, в якій визначені завдання, що стоять перед освітою району у новому навчальному 2018-2019 році.

На конференції представили нових вчителів і привітали з початком праці на освітянській ниві. Також подякували тим вчителям, які вийшли на заслужений відпочинок.

Усіх учасників конференції художніми номерами вітали  вихованці Кельменецького ліцею-опорного закладу та вчитель музичного мистецтва Лівинецької ЗОШ Дмитро Требик.

 

 

 

 

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *