Четвер, Січень 17

У ВАРТИКІВЦЯХ ГОРІВ ЖИТЛОВИЙ БУДИНОК!

 

За попередніми висновками, причиною пожежі, що сталася у Вартиківцях цими вихідними, є коротке замкнення.

Вогнеборцям вдалося ліквідувати пожежу в тих межах в яких вони її застали на момент прибуття. Завдяки діям рятувальників від вогню будинок врятовано. Але…

В результаті пожежі вогнем пошкоджено речі домашнього вжитку. Значних пошкоджень зазнав і сама споруда. Для проживання він зараз не придатний. Потребує капітального ремонту, а це – значних коштів.

Сподіваємося, що жителі Вартиківців вміють приходити одне одному на допомогу, коли стаються такі випадки. Адже від нещасть ніхто не застрахований остаточно. Ми завжди потрібні одне одному. І простягнути руку допомоги людині у складну мить це віддати шану Богові.

Всього в цьому році у Кельменецькому районі сталося 35 пожеж, аналогічно за 2017 рік – 28 пожеж .

Зважаючи на вкрай невтішну статистику, рятувальники вкотре застерігає громадян дбати про належний протипожежний стан власних помешкань, дотримуватись правил пожежної безпеки в побуті:
-не паліть у ліжку;
-дотримуйтесь правил пожежної безпеки при використанні індивідуальних систем опалення та систем пічного опалення;
-використовуйте для обігріву помешкань тільки сертифіковані електрообігрівачі;
-слідкуйте за станом та справністю електромережі;
-у разі виходу з приміщень не залишайте увімкненими телевізори, праски, тощо;
– намагайтеся уникати перевантаження електричних мереж, не вмикайте одночасно побутові електроспоживачі великої потужності.

Шановні громадяни! Не залишайте дітей без нагляду, тримайте запальнички та сірники в недоступних для малечі місцях. Пам’ятайте: лише виконання елементарних правил пожежної та власної безпеки зможе зберегти ваше життя та майно від вогню.

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *