Четвер, Січень 17

У Дністрівці прощалися з Василем Григоровичем Телешманом

«Коли тіло моє схолоне, винесіть його на Орун і спаліть!

І хай вітер до крихти вицілує полум’я розсіявши мене

По всьому Оруну! По смерті моїй не потрібно могил!

Бо нині і завтра – я слово! Слово Мудрості і Любові!»

 

Ми не знаємо, що заповідав Василь Григорович Телешман. Людина прожила цікаве життя. І було йому лише 68 років. Ще міг жити і жити радіючи синові, внукові. Та у долі на кожного із нас свої плани, свої критерії. Людини не стало! 7 вересня перестало битися його серце. Похоронили Василя Телешмана у Дністрівці, де він після одруження, зі своєю родиною прожив майже усе своє життя.

У спогадах залишилася праця в колгоспі, ТЗОВ «Дністрівське», «Дністрові роси», «Трітікум». Щось перейшло у спадок і тепер син осягає ази шляху свого батька.

Робота з людьми не проста. І треба віддати належне покійному, працювати з людьми він вмів на відмінно. Можливо, саме тому неодноразово обирали його депутатом Чернівецької обласної ради. Він був найстаршим обласним депутатом.

Виснажлива хвороба вирвала людину з родини, від друзів та колег. І залишається сказати лише єдине – хай його душа знайде спокій! Усім живим нагадати – бережіть своє здоров*я! Бо воно – дар Божий! Живіть пам*ятаючи про смерть! Не страхом перед нею, а робіть так, щоб та пані прийшла до вас якнайпізніше!

Любіть життя! Насолоджуйтесь ним! Шануйте його! А принагідно, поміркуйте – що в ньому має цінність, а що безвартісно збіжить?!

Зараз найважче рідним! Час притупить біль, та не вгамує його ніколи! І при кожній згадці у сина стискатиметься серце – ТАТО! Кожен із нас, кажуть, залишається жити, поки нас згадують наші діти, поки про нас добрим словом відгукуються люди, бо відходить лише тіло, а душа… Душа стає ангелом. Охоронцем для тих, кого любила і любитиме їх до останнього!

Щирі співчуття рідним! Мир – душі померлого!

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *