П'ятниця, Січень 18

Третя неділя вересня – День БАТЬКА!

Це цікаво і незвично, але… факт! Дитина може народитися лише з самої яйцеклітини. Участь мужчини (наявність сперматозоїди) не обов’язкова. Ви знали про це?!

Та тут знову вистрибує капосне «АЛЕ!». Але це дитя буде цілковитою копією своєї матері і воно не виживає! Воно наче повторює те, що вже відбулося і відразу відходить! Для продовження роду людського – потрібна «СВІЖА» комбінація генів. Щось від мами, щось від татка… рівноцінно!

Ми – жінки і чоловіки, – потрібні Світові разом! І наші прадіди тисячі літ тому закарбували у наших святих письменах, у Ведах: «Людина – це єдність чоловіка і жінки.» Інтимна? – Є таке! Та найперше – СВІДОМА! Коли мужчина вміє поважати і шанувати жінку, а жінка поважає і береже чоловіка.

Ми однаково важливі для життя дитини. І хтось мудро сказав: «Щастя стати татком, ГОРДО – бути батьком! Мало народити, треба – виростити, виховати!»

18 вересня 2009 року МГО «Міжнародний Центр Батьківства» та Всеукраїнський громадський комітет з підтримки сім’ї та відповідального батьківства за підтримки Міністерства України у справах сім’ї, молоді та спорту на прес-конференції оголосили, що пропонують кожної третьої неділі вересня відзначати в Україні національний День Батька.
Цього року це свято випало на 16 вересня. Свято законодавчими актами не затверджене, та воно не просто має право на існування, воно ПОВИННО бути!

Якийсь недолугий казкар з Церкви написав, що жінку сотворено з чоловічого ребра… Ото Бозя, такий-сякий, взяв і покалічив мужчину!.. Церква «опам’яталася!» і цю догму відмінила! Та вона, ну дуже сподобалася чоловічій половині, бо та шия-жінка як починає головою крутити, то хоч чимось хочеться її впекти, отак взяти і «принизити» – з ребра ти мого!.. Це жарт! А гірко, що за безнастанною увагою до жінок, ми проминули зупинку – МУЖЧИНА – це звучить ГОРДО!
І кожен справжній мужчина – воїн-захисник, опора жінки, гордість своїх дітей. Любіть своїх батьків! Шануйте їх!

УСІХ Татусів Кельменеччини ми вітаємо з цим святом! Схиляємо голову перед кожним, хто гідно виконує свої батьківські обов’язки і подає приклад Людяності і Любові до Світу та до України своїм дітям!

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *