Вівторок, Грудень 18

Дітей дає Бог! А спонсорів?..

Мій дідусь казав, що дітей дає Бог. І віддати найбільшу шану Всевишньому – це виростити своїх дітей Людьми! Кмітливими, жвавими, винахідливими, спритними, витривалими, міцнішими за крицю!

Діти мають бігати і стрибати, сміятися і бешкетувати. Тому, коли у нашому дворі наставало на якийсь день затишшя від дитячого галасу, то бабуся казала, що в неї голова болить від тиші! Виявляється і таке буває!

Тепер, як мама, знаю – від тиші може боліти не лише голова, а й душа! Бо то дивовижний скарб – діти! І то, якось простіше бути мамою, і чомусь складніше – бути ТАТОМ!

З дідової мудрості лунають у свідомості слова: “Виростити кровних дітей – обв`язок! Виховати чужих дітей – подвиг вартий лише сильного мужчини!” А ще додавав: “Діти не бувають чужими!” Так вчили його, так ми, його внуки, вчимо своїх нащадків. І це та наука яка має визначати кожного УКРАЇНЦЯ! Де б він не був, щоб не робив!

З року в рік, 24 серпня, у Кельменцях проходить турнір з міні-футболу для юнацтва. З року в рік його спонсором є одна і та ж людина – Андрій Дзензерський. Він не підприємець, не хтозна, який багатий чоловік. Як і багато українців –  заробітчанин. Та щороку він приїздить в Україну на 24 серпня, на День Незалежності України, щоб виконати свою маленьку та дуже поважну місію – провести юнацький турнір з міні-футболу у рідних Кельменцях.

Колись сам грав і у футбол, і в баскетбол… Тепер дарує радість дітям Кельменеччини. Закуповує кубки, медалі, сувеніри, подарунки. І директор Спортивно-юнацької Кельменецької школи Павло Житарюк говорить з вдячністю про спонсора, тому, що все це коштує, а грошей на такі турніри в державному бюджеті не передбачено.

Залучив до справи Андрій Дзензерський і свого товариша з Бузовиці – Віталія Гордійчука. Тепер вони разом збирають на турнір команди, привозять їх і дарують хлопчакам свято сили, здоров`я, радості.

Команда з Бузовиці не отримала на турнірі місця. Та хлопчаки запекло змагалися. Вони були чудовою командою і потішило те, що форму хлопцям закупила Бузовицька сільська рада. Тому наша подяка і сільській голові Бузовиця – Тетяні Перчук.

Усі діти – НАШІ! Найкращі капіталовкладення – це в освіту і у фізичний розвиток дітей! Велика подяка всім, хто це розуміє! Зокрема таким людям як Андрій, для якого спонсорство стало доброю традицією, обов`язком і насолодою! Адже завдяки йому учасники турніру отримали відмінний заряд життєвої енергії змагаючись на спортивному полі.

Бог дає дітей, хоч дивлячись на нинішні цифри народжуваності, Бога ми розгнівили! Дає – мало! А спонсорів дає Свідомість! Зріла Свідомість справжньої Людини. Мізерні, нікчемні людинятка вміють, хіба що, обіцяти! Та допомогти, та ще й радіти тому, що ти зробив добро, не зможуть ніколи!

Дякуємо всім, хто творить у Кельменецькому районі Добро!

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *