П'ятниця, Січень 18

16 вересня Татусі грали у футбол!

У День Батька татусі-футболісти зібралися на турнір. Кожного року цей футбольний турнір присвячений Дню Кельменців. Цьогоріч він співпав з Днем Батька. Відкривав турнір головний БАТЬКО селища  Кельменці, а саме селищний голова – Сергій Буняк:

Очікували, що команд буде лише 6, та до завершення турніру їх було вже дев`ять. Три команди були загальнокельменецькі. Своїх футболістів представили і різні організації: ХатаНет, поліція, пожежники… Приїхали команди сіл. Зокрема з Мошанця, з Путрино. У першій грі зустрілися команда “Ветеран-Кельменці” та футболісти Мошанця.

Якщо хтось гадає, що кельменецький “Ветеран” виграв, то ні! У цій грі, з рахунком 3:1 переміг “Мошанець”. Чим був неабияк задоволений! Далі грали команди: “ХатаНет” та “Кельменці молодіжні”.

М`яч літав цілий день. Та у фінал вийшло лише три команди:”Кельменці-ветеран”- третє місце, друге – команда відділу національної поліції, перше – команда “Кельменці-1”. Кращим воротарем став Кушнір Денис, кращим гравцем – Андрій Беженар.

Окрему подяку від селищного голови отримав підприємець Ігор Шкурмеда. Саме він щороку надає спонсорську матеріальну допомогу для проведення футбольного свята.

Пам`ятні фото. Чудовий настрій. У середу у Кельменцях Празник. Свято церковне, а день робочий. Увечері будуть на площі танці, а футбол уже відбувся! Вітаємо команди переможців.

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *