Четвер, Жовтень 18

Є таке поняття – Проектно Польова Дорога!

Ми показали як у Дністрівці розорали дорогу до Оруна, залізли в заповідник. Хтось читає і думає, що мають права на такі дії наші орендатори, а хтось каже: «Та таке всюди!» НІ!!!

Ми наче в мішку! От як у нас так, то значить, що так всюди… Невже?! Це наша безхребетність, наше рабство, наша німота і безлюдськість, наша неосвіченість… стяг на який рівняються всі?.. Ні! Це ми такі!

Але ж нам соромно визнавати  мінуси у собі! Ми що найгірші? Може й не найгірші, та серед них! І визнання діагнозу – перший крок до одужання!

Згідно документації має бути проектно польова дорога. А тепер УВАГА! Її ширина має складати 6 метрів!!!

Ми не будемо летіти на Марс, чи до США, а наведемо очевидний приклад з Черкащини! На фото ви бачите 6 метрів, які аграрії не мають права обробляти! Вони відбиті так як вимагає Закон.


І коли постає питання: то виходить, що на Черкащині кращі господарі? – ТАК! І за цим фактом, подумайте скільки таких 6 метрів розорано по Кельменецькому району і знайдіть відповідь чому і хто у нас блокує адмінреформу?!

Нещодавно довелося почути ще одного «ужастика» проти адмінреформи в Комарово: «Як нам об’єднуватися з Іванівцями? Та ж в газову контору ми їдемо в Кельменці…»

ПРОХАННЯ: поцікавтеся питанням реорганізації газової контори у Кельменцях і запитайте себе: а чи не доведеться вам їздити в газову контору у Сокиряни? ЧОМУ? Та тому, що ми топимо до посиніння власного адмінреформу і не утворюємо громад.

Панове, трьох громад! Одна – це мрія негідників, які міркують, що коли буде лише одна громада, то вдасться приховати гектари,  сотні гектарів не облікованих земель і переорювати дороги, підорювати ліси, сіяти рапс мало не на асфальті… Кого більше, нас – жителів Кельменеччини чи багатих гіпнотизерів?..

Не беріть це до голови! Подумаєш, нас так обкрадають на гарну суму!.. Подумаєш, обурюємось, що дороги нема… Хіба треба мати людську гідність?! Нехай роблять, що заманеться! Вони ж пани! А ми хто? Не люди?! Ми не маємо себе поважати?!

Хтось хоч  розуміє, що це вже не крик журналіста, а сльози і стогін землі під вашими ногами?! ЛЮДИ!

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *