Вівторок, Грудень 18

Як наші аграрії розорюють дороги!

Не хочеться розповідати як моя бабуся все нам наказувала: “Ніколи,  ніколи не розкопуйте дороги і людської стежки! Гріх це великий! Як чужу землю береш собі на смерть, так і знищеною дорогою  знищиш собі життя, щастя, здоров`я… Бог не прощає такого!” Дослухатися до таких слів чи ні, особиста справа кожного. Та коли місяць тому була дорога і враз її вже НЕМА! – німієш!

 

Ця дорога веде на курган Орун біля села Дністрівка. Це територія Хотинського заповідника. Вузеньку дорогу переорали і почали воруватися в сам Орун. Тут бігають єноти, зайці, лисички, косульки які навіть не вміють боятися людей! Та та ж бабуся казала: “Бійся не звірини, а  людей! Люди гірші!”.

Це територія мирних безвинних тварин. Справжній господар. знаючи, що тут  заповідник, мав би зробити загорожу, щоб його трактор ні на сантиметр не увійшов у заповідну зону. Та в нас коріння лісів підорюють, бо доріг нема. Вже давно переорали!

Ось чарівна табличка: “Худобомогильник” Знаєте, Дністрівка має худобомогильник… Це не заслуга Дністрівської сільської ради. Він є ще з радянських часів. Табличка висить при дорозі і кожен міркує, що та дорога веде до того могильника. Та кожен дністрівчанин знає – дороги до худобомогильника немає. Вона переорана давно.

Люди неодноразово піднімали це питання на зборах села, але хто з керівників у Дністрівці жителів села має за людей?..  От і до Оруна добралися!.. Ми розповімо Вам про Орун. Це ІСТОРІЯ! Велика історія! Та хіба вона цінніша за приватні інтереси?.. Боляче! Дуже Боляче!

 

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *