П'ятниця, Січень 18

Як у нас платили податки за польові дороги?

Якщо запитати кожного орендатора які він платить податки за землю, скаже – великі! І за польові дороги між паями?.. Почуєш – “за всі!” І тоді посміхаєшся і питаєш себе – а на що це розрахунок? На те, що я дура?.. І я не знаю, що для сплати податку мають бути відповідні закони?!

Знаєте, мені не подобається бути дурою… Якось неприємно, коли на тебе так дивляться…

11 липня у Верховній Раді України був день аграрних питань.  Депутати розглянули законопроект “Про земельну консолідацію.” У цьому законопроекті сказано і про польові дороги. Порушено питання лісосмуг землі яких відносимо до земель сільськогосподарського призначення.

Депутати проголосували і законопроект затверджено 236 голосами. Наголошуємо – це сталося 11 липня 2018 року! Цього року, панове! Тобто, 27 років у державі не було закону  який би дозволяв стягувати податок за землі під дорогами. А ними користувалися!

Та це провина аграріїв?.. Отут поспішати казати – ні! – не варто! Провина падає на всіх. Народ безграмотний, багаті панове жадні, влада корумпована…  Все це разом означає одну велику біду – СУСПІЛЬСТВА у нас немає! Бо Суспільство передбачає наявність Суспільної Згоди в основі якої лежить СПРАВЕДЛИВІСТЬ! Є у нас Справедливість? – Нема! Значить, ми сказали правду!

Відтак, велике прохання – не треба вішати людям на вуха “лапшу”! Робити з когось дурня… Не гарно якось! Та й Бог за таке карає… Зрештою, коли в житті стається щось геть погане, люди не пригадують, а що вони зробили не так!.. Не поспішають попросити вибачення, не застерігають від таких же помилок своїх синів…

Формально польові дороги належать до комунальної або державної власності (юридично в колективній).
Орендувати такі ділянки проблематично. Не використовувати – також. Тому у переважній більшості випадків їх використовували увесь цей час без оформлення договорів оренди, а відповідно – безоплатно.

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *