П'ятниця, Січень 18

Сакральне і наші цвинтарі

Який, кажуть, у селі  цвинтр, такі в ньому і люди! А люди… Люди все кивають на сільських та селищних голів. Мовляв, нічого не роблять.

Часто люди мають рацію, бо коли висять на тім цвинтарі іржаві ворота і зарослі, що в джунглях пройти легше, то таки НЕ роблять! Проте, провини з людей це не знімає. Бо виникає питання: а чого такі голови іще голови? Чому жителі села не мають сили відстоювати порядок і чому обирають таких голів?..

Ми завітали на старий цвинтар у селищі Кельменці. Він серед селища і якщо в ньому хаща, це місце для розведення лисиць. А побачили ми як люди купи вирубаного хаща не виносять, а кидають на сусідні могили. Можуть винести за огорожу і там підпалити.

Хтось скаже як дихати людям, котрі живуть біля цвинтаря, коли горять штучні вінки, квіти?! Це проблема. І не проста проблема, бо потребує коштів, а бюджет селища Кельменці плаче…

Цвинтар – місце сакральне. Наші прадіди завжди з повагою ставилися до померлих. Адже без минулого не буває сьогодення і неможливе майбутнє. Та цю проблему треба вирішувати громадою!

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *