Четвер, Жовтень 18

XVІІ сесія Кельменецької районної ради VII скликання

Сьогодні, 28 вересня відбулася черговій XVІІ сесії районної ради VII скликання. На порядок денний сесії було винесено 27 питань: звіт голови районної ради, інформацію керівника Кельменецької місцевої прокуратури про стан законності, заходи щодо її зміцнення та результати діяльності на території району; підготовку житлово-комунального господарства та соціальної сфери району до осінньо-зимового періоду 2018-2019 років; хід виконання районної програми «Питна вода» Кельменецького району на 2006 – 2020 роки; хід виконання Комплексної програми розвитку культури в Кельменецькому районі на 2017-2019 роки та внесення змін до неї; хід виконання районної програми «Вчитель» на 2014-2022 роки; хід виконання Комплексної програми військово-патріотичного виховання молоді та підготовки громадян до оборони держави на 2016-2020 роки; хід виконання Комплексної програми реалізації державної політики з питань сім’ї, дітей та молоді, оздоровлення та відпочинку, протидії торгівлі людьми та забезпечення рівних прав і можливостей жінок та чоловіків у Кельменецькому районі на 2016-2020 роки та інше.

Із 34 депутатів районної ради на засіданні були присутні 23. Пленарне засідання пройшло з використанням електронної системи «Голос».

Відкриваючи засідання сесії, всі присутні хвилиною мовчання вшанували пам’ять депутата Чернівецької обласної ради 4 скликань, Кельменецької районної ради 2 скликань, Заслуженого працівника сільського господарства України, Почесного громадянина Кельменецького району Телешмана Василя Григоровича.

На засіданні депутатами уточнено показники районного бюджету на 2018 рік, затверджено звіт про виконання районного бюджету за І півріччя 2018 року, Програму правової освіти та надання безоплатної правової допомоги населенню Кельменецького району на 2018 – 2019 роки.

Також депутатами було призначено директорів окремих комунальних установ за результатами конкурсного відбору, а саме: комунальної установи «Інклюзивно-ресурсний центр» – Гречанюк Богдану Вікторівну, комунального закладу «Кельменецька художня школа» – Руду Валентину Василівну, комунального закладу «Кельменецька музична школа імені М.Ткача» – Раренко Вікторію Октавіанівну, Кельменецької централізованої бібліотечної системи – Твердохліб Ольгу Володимирівну.

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *