Четвер, Жовтень 18

11 боржників аліментів Кельменеччини відпрацювали на суспільно-корисних роботах

 

На разі, саме в Кельменецькому районі найбільша кількість татусів, які уже відпрацювали на суспільно-корисних роботах і їхні діти отримають батьківський борг.

З початку року управлінням державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції у Чернівецькій області направлено до суду 141 протокол про вчинення адмінправопорушення, що передбачає призначення суспільно-корисних робіт за несплату аліментів.

Судами  задоволено 18 протоколів, відмовлено у задоволенні у  83 випадках,  ще 40 протоколів перебувають на розгляді.  Нині у Чернівецькій області 13 боржників вже виконали суспільно корисні роботи: 11 боржників у Кельменецькому районі, 1 в Кіцманському та 1 у Сокирянському районі.  За результатами виконаних робіт на депозитний рахунок Кіцманського РВ ДВС надійшло 1646,86 гривень, в інших районах поки що вирішується питання перерахування коштів. Ці гроші в подальшому отримають діти.

Нагадаємо, за нововведеннями пакетів  законів «Чужих дітей не буває» батьки, які заборгували аліменти за понад півроку, можуть бути частково обмежені у праві користування автомобілем та зброєю. Серед санкцій – тимчасова заборона виїзду за кодон і полювання та залучення до суспільно-корисних робіт.  Також вже діє заборона обіймати боржникам високі пости держслужби, автоматично арештовується їхнє майно, а злісним неплатникам ще й нараховуватимуть штрафні санкції.

 

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *