П'ятниця, Січень 18

ПІДВИЩИЛИ КВАЛІФІКАЦІЮ – ДО ОПАЛЮВАЛЬНОГО СЕЗОНУ ГОТОВІ

Кельменецька районна філія Чернівецького обласного центру зайнятості   до початку опалювального сезону підготувала 92 операторів котелень, які підвищили свою кваліфікацію на базі ТзОВ  «Навчально-курсовий комбінат» м.Новодністровськ.

На сьогодні службі зайнятості створено гнучку систему професійного навчання безробітних, яка дозволяє оперативно реагувати на потребу роботодавців у кадрах.

Щороку, напередодні опалювального сезону, роботодавці починають шукати операторів котельні. Перевагу надають працівникам, які нещодавно опанували цю професію, або тим, хто в міжсезоння підвищив кваліфікацію та отримав допуск до виконання робіт з підвищеною небезпекою.

Навчання було безоплатним. Його оплатив Фонд загальнообов’язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття.

Отримавши потрібні знання, відтак, і посвідчення та допуски до робіт з підвищеною небезпекою, громадяни на період опалювального сезону гарантовано забезпечили себе робочим місцем. Вони обслуговуватимуть котельні лікарень, шкіл, дитячих садочків та інших установ.

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *