П'ятниця, Січень 18

Роботодавців просять сплатити страхові внески

 

Пенсійний фонд на сьогодні недоотримав понад 107,9 млн. грн. Ці кошти необхідні для забезпечення пенсійних виплат пенсіонерам області. Роботодавцями не сплачено єдиний соціальний внесок на суму 124,9 млн. гривень.

Пенсійна служба закликає роботодавців, які не сплатили страхових внесків або мають заборгованість з їх сплати, якомога швидше виправити ситуацію, аби не наражати людей старшого покоління, до яких належать їхні ж батьки, дідусі та інші близькі люди, на ризик опинитися без засобів для існування та впевненості в завтрашньому дні. Кожен працюючий повинен усвідомлювати свій обов’язок і відповідальність  перед людьми старшого покоління. Наші податки – це їхня стабільність.

Пенсійна служба наголошує, що тіньова зайнятість і приховані від держави зарплати «в конвертах» справляють негативний вплив не тільки на матеріальне забезпечення нинішніх пенсіонерів, а й на майбутнє пенсійне забезпечення самих роботодавців та їхніх працівників.

Необхідно пам’ятати, що за порушення трудового законодавства передбачена адміністративна та кримінальна відповідальність, а нечесне і безвідповідальне ставлення до інших не здатне принести ні матеріального, ні морального благополуччя.

Нагадуємо, що до такого стану призвела несплата роботодавцями єдиного соціального внеску.

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *