Четвер, Листопад 22

Спогад про Миколу Смолінського

Кельменецькою ЦРБ спільно з РБНТД в читальному залі районної бібліотеки проведено вечір-спомин «Запрошую до мікрофона …» присвячений колишньому кореспондентові Національного радіо у Чернівецькій області, заслуженому журналісту України Миколі Смолінському.

Ведуча заходу, методист РБНТД Наталя Білобрицька, вела діалог з почесними гостями: сестрою Марією Чаглій, братом Анатолієм Смолінським та племінницею Світланою Білою, які щиро розповідали про його життєвий та творчий шлях.

У пам`ять про талановитого журналіста  звучали пісні у виконанні дуету РБНТД «А ми удвох» у складі Миколи Ганіна та Володимира Паламарчука «Моя Україна», Галини Гончарюк «Моє село», Алли Коржос «Осіннє танго», тріо у складі Галини Герцяк, Алли Коржос та Галини Гончарюк «Сину качки летять», усі присутні разом заспівали славнозвісну «Марічку».

Учасники  заходу  переглянули підготовлену слайд-презентацію «Буковини світанковий соловейко» про життєвий шлях Миколи Смолінського.

Книжково-ілюстративній виставка «Струни серця золоті» презентувала фотографії М. Смолінського, його книги: «До мами в гості восени», «Микола Смолінський: Запрошую Вас до мікрофона», а також збірки віршів В. Джурана «Пресвітлої печалі жайвір Лукачанський», поетичні рядки – посвята І. Сухарєвої, Т. Севернюк, публіцистичні матеріали В. Кривого, Т. Романюк, слово пам’яті друзів-журналістів, та близьких і рідних йому людей.

Зустріч була теплою, щирою та зворушливою.

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *