Четвер, Листопад 22

Обговорено правила оренди водойм Кельменеччини

У Кельменецькій райдержадміністрації проведено нараду з орендарями водних об’єктів. На нараді обговорено  питання цивільно-правових відносин надання в оренду водних об’єктів.

У нараді взяли участь директор Департаменту агропромислового розвитку обласної державної адміністрації Олександр Варжевський, перший заступник голови Кельменецької районної державної адміністрації Ігор Урсуляк, Державний інспектор з охорони навколишнього природного середовища Державної екологічної інспекції у Чернівецькій області Тетяна Пентелюк, начальник Басейнового управління водних ресурсів річок Прут та Сірет Андрій Кавуля, начальник управління Державного агентства рибного господарства у Чернівецькій області Вікторія Устименко, начальник відділу агропромислового та економічного розвитку райдержадміністрації Василь Ганжелюк, селищний та сільські голови, керівники окремих установ та організацій Кельменецького району.

На нараді йшлося, зокрема, про стан надання в оренду водних об’єктів на території району, сплату податків, порядок перевірок та накладення штрафів, дотримання санітарних та екологічних норм, порядок видачі паспортів водних об’єктів та дозволів на спецводокористування.

Присутніх також інформували про актуальні питання щодо риборозведення та впливу кліматичних умов на риборозведення, порядок оренди водних об’єктів, використання водних об’єктів в умовах Закону України «Про аквакультуру», дотримання термінів подачі звітності за формою № 1А – риба (річна), пропуск води при повенях та паводках.

Олександр Варжевський ознайомив учасників наради з поточною ситуацією щодо орендних відносин з орендарями водних об’єктів, переліком необхідних документів для заключення або перезаключення договорів оренди.

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *