Середа, Квітень 24

Рятувальники вдосконалили навички з ліквідації пожежі під час тактико-спеціальних навчань.

Регулярне проведення тактико-спеціальних навчань для вогнеборців є хорошою нагодою вдосконалити професійні навички працівників Служби порятунку. Відпрацьовуючи свої дії під час ліквідації умовних пожеж чи надзвичайних ситуацій, рятувальники підвищують рівень своєї майстерності та у разі реальної загрози можуть оперативніше зреагувати на небезпеку, прийняти правильне рішення та мінімізувати збитки.

З цією метою 21 лютого працівники 10 державної пожежно-рятувальної частини відбувалися навчання у Територіальному сервісному центрі МВС України в Чернівецькій області. Згідно з тактичним задумом, внаслідок короткого замикання  електромережі в приміщенні, де розміщені комп’ютери, сталося загоряння. Про пожежу сповістили вогнеборців, а в установі провели евакуацію. Умовно один працівник через сильне задимлення не зміг вийти з приміщення, в результаті чого він був травмований – отримав опіки. Черговий караул 10 державної пожежно-рятувальної частини смтКельменців, який залучався до навчань, у спеціальних апаратах захисту органів дихання та зору провів розвідку в приміщенні. Рятувальники виявили у будівлі потерпілого та винесли на ношах з будівлі, після чого, за задумом, постраждалому надали необхідну допомогу лікарі. Далі вогнеборці продемонстрували, як проводитиметься гасіння пожежі в такій установі, після чого умовну пожежу було ліквідовано.

Також із трудовим колективом сервісного центру фахівці Служби порятунку провели інструктаж щодо користування первинними засобами пожежогасіння.

 

Кельменецький РС УДСНС у Чернівецькій області

 

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *