Четвер, Липень 19

Школи та дитсадки Кельменеччини готують до навчального року: скільки і на що витратили

З метою підготовки до нового 2017/2018 навчального року, відповідно до перспективного плану здійснюються заходи щодо зміцнення матеріально-технічної бази дошкільних, загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладів району. За підтримки районної державної адміністрації, районної ради,  органів місцевого самоврядування, у співпраці з батьківською громадськістю вдалося зробити реальні кроки щодо модернізації закладів освіти.

Зокрема, як повідомили в управлінні освіти Кельменецької РДА, за кошти державного бюджету завершили капітальний ремонт спортивної зали Мошанецької ЗОШ. Виготовляється робочий проект для капітального ремонту свердловини у Перковецькому НВК.

Рішенням обласної ради були виділені кошти на оснащення загальноосвітніх навчальних закладів з поглибленим вивченням природничих та математичних предметів засобами навчання. Відповідно до нього Лівинецька та Подвір’ївська школи отримали по  70 тис. грн. для придбання кабінетів біології. Крім того, виділено кошти на забезпечення підручниками з християнської етики учнів 1-го класу (8,2 тис. грн.).

За кошти місцевого бюджету замінено 42 енергоекономічних вікна у Бабинській школі та Бузовицькому НВК. Придбано 40 класних дошок, 109 шкільних парт, 54 одиниці спинок та сидінь для шкільних стільців, меблі для дошкільних навчальних закладів.

 У Дністрівському НВК здійснено заміну огорожі.

У Ленковецькому НВК частково підсилені балки та замінена підлога.

У Бернівському НВК здійснений поточний ремонт шкільних приміщень.

У дошкільному підрозділі Нелиповецького НВК здійснений капітальний ремонт дитячих павільйонів.

У Бузовицькому НВК перекрито дах вхідного приміщення школи та ремонтується підлога у спортивному залі.

В Івановецькій ЗОШ замінено частину підлоги у спортивній залі закуплені шкільні парти.

У шкільному приміщенні Оселівського НВК переобладнано дві класні кімнати для дошкільного підрозділу. На території закладу облаштовано спортивний та ігровий майданчики для вихованців НВК.

Відремонтовано системи водопостачання в Росошанівському НВК, у Подвір’ївській ЗОШ. Замінено глибинні насоси у Козирянському НВК та Подвір’ївській ЗОШ.

Відремонтовано системи опалення в Кельменецькому ліцеї-опорному закладі, Зеленецькій ЗОШ, Бернівському, Михайлівському, Перковецькому, Бурдюзькому НВК, дошкільному підрозділі Ленковецького НВК, Бабинському ДНЗ  із заміною насосів.

Триває капітальний ремонт дошкільного підрозділу Комарівського НВК.

У планах заміна котлів на твердому паливі (пелетах) в Кельменецькому ліцеї, Лівинецькій, Бабинській ЗОШ; заміна котла на електричний у Іванівецькому ДНЗ. Необхідно замінити газові котли у Кельменецькій ДЮСШ, Новоселицькому, Вовчинецькому НВК, Подвір’ївській ЗОШ.

Від імені управління освіти, педагогічних, учнівських та батьківських колективів хочемо подякувати за підтримку органів місцевого самоврядування у підготовці до нового навчального року. Сільськими радами для підготовки закладів освіти до нового навчального року та опалювального сезону було виділено 1,3 млн. грн.

А саме:

Багато поточних і капітальних ремонтних робіт зроблено у ДНЗ №1 та №2 смт. Кельменці  завдяки селищній раді. Зокрема, для ДНЗ № 1 було виділено 231 тис. грн. За ці кошти замінено 14 вікон, 3-є дверей, здійснений ремонт умивальної кімнати, коридору, триває ремонт спортзалу, закуплений спортінвентар. Від водонапірної вежі до садка замінені залізні водпровідні труби на металопластикові. Для ДНЗ №2 виділено 197 тис. грн. за які: розпочато упорядкування території садка, ігрових майданчиків шляхом зрубу небезпечних дерев, замінено 10 вікон і 5 дверей, здійснений капітальний ремонт коридору, закуплений спортінвентар, встановлений туалет на вулиці. Продовжується реконструкція павільйону та ремонт кабінету медсестри. У цих двох дошкільних навчальних закладах окремі роботи ще продовжуються.

 Вартиковецькою сільською радою було виділено 351 тис. грн. на ремонт фасаду, придбання будівельних матеріалів, бетонної огорожі, капітального ремонту та монтажу електропроводки в школі. Крім того, після капітального ремонту ДНЗ у цьому році  облаштовувалася  теритирія  та ігрові майданчики.

Грушовецька сільська рада виділила 266 тис. грн. на заміну даху дошкільного навчального закладу у с. Нагоряни.

За допомогою Бернівської сільської ради замінено вікна та двері у навчально-виховному комплексі на суму 121 тис. грн.

Суттєвою підтримкою для Івановецької школи та садка стала 101 тис. грн. виділена сільською радою для придбання вікон, системи відеоспостереження, пральної машини, господарських товарів для проведення поточного ремонту.

Бурдюзька сільська рада виділила 99 тис. грн. на господарські та будівельні товари для навчального закладу.

 Ленковецька сільська рада 74 тис. грн. на придбання вікон та дверей у дошкільному підрозділі та поточного ремонту.

Завдяки Бабинській сільській раді придбані будівельні матеріали для ремонту музичної зали ДНЗ, замінені двері у кабінетах хімії,  математики та спортзалі, закуплені мікрофони, принтер та фарба для школи.

За кошти Вовчинецької сільської ради (33 тис. грн.) були закуплені вхідні двері та фарба для навчального закладу.

Дністрівською сільською радою було виділено 25,8  тис. грн.  на придбання насосу та постільної білизни.

На 20 тис. грн. Вороновицької сільської ради придбані матеріали для ремонту даху та приміщень навчального-виховного комплексу.

Для утеплення фасаду дошкільного підрозділу Комарівська сільська рада виділила 15 тис. грн.

Сільські ради сіл Мошанець та Подвір’ївка взяли участь та виграли  інвестиційні проекти завдяки яким здійснюється капітальний ремонт приміщень дошкільних навчальних закладів.

Щира подяка за Ваші зусилля, спрямовані на створення належних умов для навчання та виховання дітей!

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *