Четвер, Жовтень 18

Пришкільні, оздоровчі, мовні та наметові табори: де відпочивали маленькі мешканці району цього літа

Літній відпочинок та оздоровлення в пришкільних та стаціонарних оздоровчих дитячих таборах  був організований для 248 дітей пільгових категорій.

Як повідомляє Управління освіти Кельменецької РДА, на проведення оздоровчої кампанії в 2017 році з районного бюджету виділено 110 тисяч грн. – на ці кошти придбали 44 путівки в дитячий стаціонарний табір «Вербиченька». Також учні району оздоровлювалися у таборах області «Вогник Буковини», «Дністер+», українському дитячому центрі «Молода гвардія», міжнародному дитячому центрі «Артек».

На базі Вартиковецької ЗОШ І-ІІ ступенів та Бурдюзького навчально-виховного комплексу працювали 2 пришкільних табори з денним перебуванням дітей, відпочинком в яких було охоплено 109 учнів. Повноцінне харчування дітей у пришкільних таборах було організоване відповідно до встановлених фізіологічних та натуральних норм харчування. З місцевого бюджету на оплату харчування дітей в пришкільних таборах було виділено 44 939 тисяч гривень (29,45 грн. на день).  Директори навчальних закладів та начальники пришкільних таборів забезпечили дотримання санітарних норм.

Для підвищення рівня володіння англійською мовою за рахунок спілкування та застосовування її у різних формах діяльності працювало 11 мовних таборів для 235 учнів району. В 6-ти з них працювали волонтери-носії англійської мови.

Традиційно у серпні був організований наметовий сплав-табір по річці Дністер, де відпочило і оздоровилося 25 вихованців гуртків дитячо-юнацького центру.

Вихованці Кельменецької дитячої спортивної школи оздоровилися на базі обласного спортивного табору «Буковинка».

Учні району прийняли участь у міжнародному соціальному проекті «Книга добра», яка започаткована Консульством Угорщини та Міністерством Закордонних Справ Естонії. Наші учні – переможці цього конкурсу відпочили в Угорщині.

Створено умови щодо організації літнього відпочинку та оздоровлення вихованців дошкільних навчальних закладів району. Згідно літнього режиму, відповідно до віку дітей, збільшено тривалість сну та часу для перебування дітей на свіжому повітрі. На літньо-оздоровчий період у всіх дошкільних закладах у меню введено   додатковий прийом їжі – другий сніданок.

Під час оздоровчої кампанії 2017 року особлива увага  приділялася збереженню життя і здоров’я дітей та підлітків, створенню відповідних умов для попередження всіх можливих випадків дитячого травматизму. Для цього перед початком оздоровлення проведено інструктивну роботу щодо навчання правилам безпечної поведінки дітей на водоймах, пожежної безпеки,  діям в екстремальних ситуаціях.

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *