Четвер, Січень 17

Турнір з міні-футболу на День Незалежності визначив найкращих (ФОТО)

24 серпня на Кельменецькому стадіоні відбувся турнір з міні-футболу, присвячений 26-тій річниці Незалежності України.

  У турнірі взяли участь чотири команди: ДЮСШ Кельменці, команди з Бузовиці, Нелипівців, Путрино.  В ході турніру першість завоювала команда ДЮСШ «Кельменці». Друге місце посіла команда НВК «Нелипівці», третє – «Колос» (Путрине) і четверте – НВК «Бузовиця».

Найкращими гравцями по командах стали Микола Білий від ДЮСШ «Кельменці», Рогозняк Володимир від НВК «Нелипівці», Максим Сандуляк з «Колосу» (Путрине),  Іван Власов з Бузовиці.  Юнаки з усіх сил намагалися принести перемогу своїй команді. Тому кожне село, від якого приїхали молоді спортсмени мають пишатися хлопчаками. У них є спортивне майбутнє.

Також були визначені кращі гравці по лініях: воротар – Беслюбняк Денис (Путрине), кращий захисник – Керстюк Іван (НВК «Нелипівці»), кращий нападаючий і бомбардир Кульчак Юрій (ДЮСШ «Кельменці»).

Турнір проведено за спонсорської допомоги мецената футболу – Дзензерського Андрія. Команди були нагороджені чудовими кубками та дипломами. Кращі гравці турніру – цінними індивідуальними призами та грамотами.

А на завершення змагань, в яких найперше перемагає любов до спорту і дружба, кожна команда отримала по величезному кавуну і коробці печива.

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *