Четвер, Жовтень 18

Цьогоріч школи Кельменеччини прийняли 339 першокласників

Цього року Кельменецький ліцей прийняв у свій дім 80 прешокласників. З них 77 – у Кельменцях, ще троє малят стали ліцеїстами у філії Кельменецького ліцею в Лукачанах. Загалом на Кельменеччині до першого класу 1 вересня пішли 339 діток.

Для першачків – це початок навчання, а для одинадцятикласників вихід на фінішну пряму. Та для всіх разом – свято! Начальник Кельменецького районного управління освіти Любов Мартинюк на свято Першого Дзвоника відвідала село Дністрівку. Саме у Дністрівці 45 років тому, 1972 року  школярі увійшли в нове приміщення. Просторі світлі класи,  широкі коридори, спортивний зал – це була мрія, яка здійснилася! Тоді в першому класі навчався 21 учень. І через 45 років тодішні першокласники також стояли на урочистій лінійці. Вони завітали з добрим словом та з подарунками. Першокласницю з дзвоником понесли на своїх руках саме вони, ті хто 45 років тому міркували, тримаючись за руку мами: «Що це нас у школі чекає?».

Нині у Дністрівці першокласниками стало лише троє дітей. Наразіу Дністрівському НВК навчаються 67 школярів.

Учнів привітали вчителі, батьки, а також поважні педагоги, котрі перебувають уже на заслуженому відпочинку. Їх запросили на урочистості в честь 45-ї річниці відкриття нового приміщення школи.

Перший урок по всій Україні був присвячений темі «Україна і Євросоюз». Учні познайомились з країнами, які увійшли до Європейського Союзу, їх символікою і грошовими знаками, обмінялися знаннями про ці країни. Говорили про те, що географічний центр Європи в Україні. Тому ми маємо зробити все для того, щоб окрім центру географічного, стати центром європейської цивілізації. А її інтелектуальний фундамент починається, звичайно, зі школи!

Успіхів усім школярам, сили і наснаги вчителям на увесь навчальний рік!

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *