Четвер, Жовтень 18

Поліцейські, прокурори, митники, прикордонники, мери міст та голови райрад, – усі разом вирішували, як протидіяти злочинності

Поважне зібрання правоохоронців відбулося вчора, 5 вересня, в Кельменцях. На нього завітали заступник прокурора Чернівецької області Олег Пелепюк, представники Кельменецької місцевої прокуратури, Кельменецького відділу поліції та його територіальних відділень, Чернівецької митниці ДФС, Чернівецького прикордонного загону, Центрально-західного міжрегіонального управління з питань виконання кримінальних покарань та пробації Міністерства юстиції України, Сокирянської виправної колонії, управління захисту економіки в Чернівецькій області, Державного агентства рибного господарства в Чернівецькій області та лісової охорони. На нараду також були запрошені голови районних рад, райдержадміністрацій та мери міст.

У роботі наради взяли участь голова Кельменецької  районної державної адміністрації Віталій Швець, голова Кельменецької районної ради Віктор Ілаш. На нараді головував керівник Кельменецької місцевої  прокуратури Петро Руснак.

Нарада носила координаційний характер. Обговорили стан протидії злочинності на території Кельменецького, Сокирянського, Хотинського районів та м.Новодністровськ за підсумками роботи у І півріччі 2017 року, та розробили спільні заходи, спрямовані на покращення ефективності діяльності правоохоронців у протидії злочинності.

Заступник прокурора Чернівецької області Олег Пелепюк зауважив, що є необхідність посилити боротьбу з корупцією, та нагадати депутатам місцевих рад вчасно подати декларацій про доходи.

Як підсумок, керівник Кельменецької місцевої  прокуратури Петро Руснак пообіцяв, що за  результатами наради буде сформовано ряд заходів, спрямованих на зміцнення законності та правопорядку на території Кельменецького, Сокирянського, Хотинського районів та м.Новодністровськ.

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *