Середа, Квітень 24

У Кельменцях відзначили День фізичної культури і спорту

На стадіоні Кельменців відбулися спортивні змагання з волейболу серед дівчат, змагання з гирьового спорту, перетягування линви та супер кубок району з футболу.  Так професіонали та любителі спорту відзначали День фізичної культури і спорту України.

Організаторами дійства стали районна організація Всеукраїнського фізкультурно-спортивного товариства «Колос» агропромислового комплексу України (голова Ткач І.Г.) та спортивна школа «Колос» (директор Сандуляк Д.І.).

У спортивних змаганнях з волейболу серед дівчат взяли участь 5 команд: Лівинці, Перківці, Бабин, Комарів та Нелипівці. Перемогу здобула команда  Бабинської ЗОШ (тренер Е.Голомашевич), ІІ місце здобула команда з с.Комарів (тренер С.Паладійчук), а третю сходинку посіла команда  Перковецького НВК (тренер Г.Попович). Переможці відзначені кубками та дипломами, кращі гравці (Марина Гринько с.Комарів, Іванна Гончуляк с.Лівинці, Богдана Гермаківська с.Перківці, Яна Китайгородська с.Бабин) – грамотами.

Змагання з гирьового спорту та перетягування линви виявились не менш цікавими ніж волейбол. Тендітні з вигляду мужчини вправно справлялися з вагою гир, а командне перетягування линви не на жарт піднімало азарт і гравців і вболівальників. Перемогу здобула команда Перковецької сільської ради, друге місце посіла команда Бабинської сільської ради, а третє місце виборолили  комарівчани.

У гирьовому спорті призові перші місця розділили:

– у ваговій категорії 60 кг  – Вадим Вістовський (Перковецька сільська рада),

– у ваговій категорії 70 кг  – Олександр Вакула (Перковецька сільська рада),

– у ваговій категорії 80 кг  Антоній Вістовський (Бабинська сільська рада),

– у ваговій категорії 85 кг  – Денис Сандуляк (Перковецька сільська рада),

– у ваговій категорії 90 кг  Василь Спасик (Перковецька сільська рада),

– у ваговій категорії 90+ кг  – Юрій Цуркан (Бабинська сільська рада).

Загальнокомандне перше місце з гирьового спорту отримала команда Перковецької сільської ради, ІІ місце – команда Бабинської сільради, а відповідно ІІІ місце – команда Комарівської сільської ради.

За результатами спартакіади перемогу здобула команда Перковецької сільської ради, ІІ місце – команда Комарівської сільської ради, а відповідно ІІІ місце посіла команда Бабинської сільської ради. Переможці нагороджені кубками та дипломами відповідних ступенів.

Перемогу у чемпіонаті району з футболу здобула команда «Кельменці» ФГ «Ілаш» смт Кельменці, ІІ місце – ФК «Перківці» с.Перківці, третю сходинку посіла ФК «Дністер» с.Комарів. Команди відзначені дипломами, гравці – медалями та грамотами, а тренери та вчителі фізкультури – Почесними грамотами райдержадміністрації та районної ради і цінними подарунками.

По завершенню відбувся матч за суперкубок району по футболу між командами ФК «Кельменці» ФГ «Ілаш» (смт Кельменці) та ФК «Перківці» (с. Перківці). Яскраву перемогу з рахунком 3:1 здобула команда ФК «Кельменці» ФГ «Ілаш». За результатами змагань команду переможницю нагороджено кубком, гравців – медалями та грамотами.

З вітальним словом від влади виступив голова районної ради Віктор Ілаш. Усі учасники свята отримали відмінний заряд енергії. Сподіваємось, на цілий рік.

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *