Четвер, Листопад 22

За два дні збігає час переходу на спрощену систему оподаткування

Сокирянська ОДПІ інформує, що 15 вересня 2017 року – останній день подання заяви про перехід на спрощену систему оподаткуання  з четвертого кварталу.

Відповідно до норм Податкового кодексу України суб’єкт господарювання, який є платником інших податків і зборів, може прийняти рішення про перехід на спрощену систему оподаткування шляхом подання заяви до контролюючого органу не пізніше, ніж за 15 календарних днів до початку наступного календарного кварталу.

Перехід на спрощену систему оподаткування суб’єкт господарювання може здійснити лише один раз протягом календарного року.  Для цього необхідно подати визначений пакет документів і виключно в електронному вигляді.

Вичерпний перелік документів для прийняття рішення про реєстрацію податкової накладної затверджено наказом МФУ від 13 червня цього року за № 567 це:

– договори, у тому числі зовнішньоекономічні контракти, з додатками, листування з контрагентами;

– договори, довіреності, акти керівного органу платника податку, якими оформлені повноваження осіб, які одержують продукцію в інтересах платника податку для провадження господарської операції;

– первинні документи щодо постачання/придбання товарів/послуг, зберігання й транспортування, навантаження, розвантаження продукції, складські документи (інвентаризаційні описи), у тому числі рахунки-фактури/інвойси, акти приймання-передавання товарів (робіт, послуг) з урахуванням наявності певних типових форм та галузевої специфіки, накладні;

– розрахункові документи, банківські виписки з особових рахунків;

– документи щодо підтвердження відповідності продукції (декларації про відповідність, паспорти якості, сертифікати відповідності), наявність яких передбачена договором та/або законодавством.

Усім бажаючим перейти на спрощену систему оподаткування варто поквапитись. Час збігає.

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *