Понеділок, Листопад 19

Стартувала VII спартакіада у Кельмнецькому ліцеї (ФОТОРЕПОРТАЖ)

Учні 5-11 класів у спортивних костюмах вишикувались сьогодні на Центральній площі Кельменців. Урочисто і з піднесенням духу відбулося відкриття VII ліцейної спартакіади, Олімпійського тижня, підготовки та проведення «Козацьких забав».

Океан позитивної енергії отримав кожен, хто став учасником, чи споглядачем дійства, яке відбувалось на Центральній площі Кельменців. У Кельменецькому ліцеї-опорному закладі стартувала  спартакіада «Олімпійці серед нас». Спартакіада приурочена  Олімпійському тижню та Дню фізичної культури і спорту.

У Кельменецькому ліцеї є свій “спортивний король” – Микола Коваль, а “спортивні музи”  – учні і випускники школи, які досягли значних спортивних успіхів, і тепер є взірцем для всіх ліцеїстів: Андрій Беженар – кандидат у майстри спорту з футболу, Станіслав Коржос – кандидат у майстри спорту з легкої атлетики, Сергій Кречун – майстер спорту України з вільної боротьби, бронзовий призер кубка України, Андрій Чекмак – срібний призер чемпіонату України з вільної боротьби, неодноразовий призер Всеукраїнських та Міжнародних турнірів, Андрій Білійчук – чемпіон України з вільної боротьби, чемпіон Міжнародного турніру з цього ж виду спорту, що проходив в Ірані; учасник Першості світу, що недавно відбувся в Афінах (Греція), неодноразовий призер Всеукраїнських та міжнародних турнірів.

Кельменецький ліцей і вся Кельменеччинна має ким пишатися!

Юрій Ткачук сьогодні – гравець  львівських «Карпат», та разом з цим він залишається спортивною  Музою кельменецьких ліцеїстів. Адже починав свою спортивну доріжку Юрій у Кельменецькій ДЮСШ.

На честь відкриття спартакіади заняття в ліцеї на день відмінено. Вихованці класами роз`їхалися в різні мальовничі куточки району, щоб провести там спортивні турніри.

Нам залишається лише нагадати: здорове тіло народжує здорові думки! Тому правильні акценти вчителів з фізичного виховання, коли вони зауважують, що діти, котрі займаються спортом, гарно і вчаться.

 

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *