Четвер, Жовтень 18

17 вересня – День рятівника

Захищати Батьківщину та її громадян від пожеж і надзвичайних подій завжди було благородною справою. Щороку вмілі та професійні дії рятувальників визволяють з біди тисячі людей, рятують найцінніше, що є у нас – життя. Безмежна вдячність людей – це найвища оцінка благородної праці співробітників Державної служби України з надзвичайних ситуацій.

Незважаючи на важкі часи, що переживає Україна сьогодні, колектив Кельменецьких рятувальників продовжує виконувати поставлені перед нами завдання, спрямовані на захист краян від стихійних лих та надзвичайних ситуацій. Адже люди, які вибирають професію рятівника, відзначаються особливими рисами характеру: самовідданістю, мужністю, сміливістю, силою волі та дисциплінованістю.

Організацію та координацію роботи у сфері цивільного захисту, запобігання та організації реагування на надзвичайні ситуації в Кельменцях та Кельменецькому районі покладено на Кельменецький РС УДСНС України у Чернівецькій області та 10-ту державну пожежно-рятувальну частину.

Особовий склад пожежної частини № 10 (21 особа), що у Кельменцях, підпорядковується начальнику частини Олександру Павалатію, який у свою чергу підпорядковується начальнику Кельменецького районного сектору Управління державної служби надзвичайних ситуацій Підлубняку Олегу Анатолійовичу. Всього в районі працює 24 особи.

Нагороджені грамотами Кельменецької районної адміністрації і районної ради:

  • Командир відділення ДПРЧ-10, старший прапорщик служби цивільного захисту – Яцюк Денис Жанович;
  • Водій ДПРЧ-10, старшина служби цивільного захисту – Назарчук Валентин Васильович;
  • Головний інспектор Кельменецького районного сектору, капітан служби цивільного захисту – Гульчак Юлія Іванівна.

Нагороджені грамотами Кельменецької селищної ради:

  • Водій ДПРЧ-10, старшина служби цивільного захисту – Назарчук Валентин Васильович;
  • Командир відділення ДПРЧ-10, прапорщик служби цивільного захисту – Логін Віталій Григорович.

“Запобігти! Врятувати! Допомогти!” – ці три слова є девізом служби, який засвідчує гуманність та жертовність цієї професії. Сьогодні в наших рядах люди сильні та витривалі, яким щодня доводиться ризикувати власним життям заради порятунку життя і здоров’я наших громадян. Основний тягар у цій нелегкій справі лягає на плечі рядового та молодшого начальницького складу, за що їм заслужена шана. Саме їхній професіоналізм, самовідданість, зразкове виконання свого обов’язку забезпечує престиж та громадське визнання нашої служби. Саме їм завдячують власним життям десятки наших краян, врятованих з вогняного полону. На їхньому рахунку багато екстремальних виїздів, з яких вони щоразу повертаються переможцями, демонструючи численні факти мужності та звитяги, готовності прийти на допомогу тим, хто її потребує, чуйності до чужої біди.

Щиро вітаємо усіх рятувальників, працівників цивільного захисту та пожежної охорони з Днем рятувальника. Відзначення вашого професійного свята є державним визнанням неоціненного внеску людей цих мужніх професій – людей сильних, котрі з честю забезпечують надійний захист національного багатства, життя людей від вогню та стихій. Цілодобово підтримують постійну бойову готовність задля боротьби з незваним лихом і завжди готові якнайшвидше допомогти тим, хто найбільше потребує невідкладної допомоги.

Дозвольте цього святкового дня побажати усім Вам міцного здоров’я, побільше життєвих благ, якомога менше тривожних викликів. Нехай мир і злагода панують у ваших домівках, а Господь Бог оберігає від усяких негараздів!

Зі святом Вас, дорогі колеги!

Начальник Кельменецького РС УДСНС України у Чернівецькій області, підполковник служби ЦЗ О.А.Підлубняк

Начальник ДПРЧ-10 УДСНС України у Чернівецькій області, ст. лейтенант служби ЦЗ Павалатій О.Г.

Головний інспектор Кельменецького РС УДСНС України у Чернівецькій області, капітан служби ЦЗ Ю.І.Гульчак

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *