Четвер, Жовтень 18

Рятівники – люди, варті нашої подяки!

Іноді необхідно відходити від правил репортерського жанру, щоб простими словами сказати правду. 17 вересня Україна відзначила День рятівника. Можна сказати багато високих фраз, на кшталт: «Рятувати людей – благородна справа», та ці слова не мають  ваги, якщо не розуміти, що є День бухгалтера, лікаря, вчителя… і все це поважно, та саме рятівники – пожежники, працівники МНС, виїжджаючи на завдання, щоразу ризикують життям. На їхніх очах можуть загинути люди, можуть загинути вони самі. І треба докласти максимум зусиль, вмінь, концентрації, швидкості і командної злагодженості, щоб цього не сталося!

Згадаймо всіх тих, хто першим приборкував пожежу на Чорнобильській АЕС, всіх тих, хто працював під час Ожидівської трагедії. Хлопці виконували свій обов’язок, розуміючи, що це можуть бути останні миті їхнього життя.

Коли ми проходимо повз пожежну частину, то пролітає думка: «Господи, омини нас пожежами і всякими бідами!» Та, можливо,  разом з цим варто сказати: «Боже, дякуємо, Тобі за цих хлопців! За те, що вони є, за те, що кожного дня стоять на варті нашої безпеки. Що летять на наші виклики. Чи дітей зняти з криги, чи кішку з дерева, чи погасити пожежу!»

 Не зважаючи на труднощі, на не прості часи, які переживає наша країна і всі ми, рятувальники сумлінно виконують свої службові обов’язки.  Серед них і команда  Кельменеччини. Особовий склад пожежної частини № 10, що у Кельменцях, нараховує 21 особу. Усі вони щодня сумлінно виконують свою роботу, ризикуючи заради нашої безпеки. Так, з початку 2017 року в районі виникло 28 пожеж (у порівнянні з відповідним періодом минулого року цьогоріч у Кельменцях та районі їх сталося менше)..

Ми,  від імені всіх жителів Кельменеччинни, вітаємо  рятувальників з їхнім професійним святом. І дай Боже Вам усім здоров`я, щастя і простого людського везіння! Щирих подяк від порятованих, радості від виконаного обов’язку і якнайменше стихій нам усім разом!

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *