П'ятниця, Січень 18

У турнірі з міні-футболу взяли участь 4 команди Кельменців

Неділя 17 вересня була багата на свята і на події. День рятівника, День лісника, День фармацевта, а ще в цей день відбувся турнір з міні-футболу присвячений нашому святу – Дню Кельменців.

У змаганнях взяли участь чотири команди: «Поліція», «Хатанет», «Ветерани» та «Зірка». Перше місце заслужено посіла «Зірка». Молодих і заповзятих кельменчан  згуртував Андрій Бурлака, начальник управління державної казначейської служби у нашому районі. Друге місце посіли  – «Ветерани». Справжні ветерани! Чоловіки за 60  літ бігали як тридцятилітні і виглядали так само! Споглядати було захоплююче. Так тримати!

На третьому місці опинилася команда «Поліція». І на четвертому – «Хатанет». Інтернетівці, мабуть, непереможні в Інтернеті, та тут переграти «Зірку» чи «Ветеранів» їм не вдалося.

Такий турнір проходить в Кельменцях вже три роки поспіль і став традиційним. Його організатор і спонсор – підприємець і депутат Кельменецької селищної ради Ігор Шкрумеда каже: «Люблю дивитися як хлопці грають! А для хлопців гарна розвага і можливість набратися бадьорого духу».

Переможці – перше, друге, третє місце – отримали щорічні кубки. Всі учасники нагороджені грамотами від Кельменецької селищної ради. Їх урочисто вручав сам голова – Сергій Буняк.

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *