Четвер, Жовтень 18

Коли професія – покликання. Вітаємо вчителів Кельменеччини з професійним святом!

Вчитель – професія. Вчитель – покликання! І не кожен дипломований педагог зуміє стати вчителем. Адже, окрім знань, сучасний вчитель має володіти залізною витримкою і любов`ю до дітей найвищого ґатунку.

Ім`я кожного хорошого вчителя людина несе у своїй пам`яті крізь все життя. Дороги життя кожного із нас складаються по-різному. І, може, ми ніколи не підійдемо до колишнього вчителя, і не скажемо – ДЯКУЮ! – та, принагідно, завжди згадаємо добрим словом. Чи не так?

Пригадаємо і добре, і витівки. І подумки, навіть, попросимо вибачення за непослух.

Вчитель, і перед людьми, і перед Богом, завжди звучить гордо!

Щоденна рутина. Конспекти, зошити, зацікавлені і байдужі оченята учнів. День сходить за десять. Ситуації бувають такі, що хоч сядь і плач!

І коли чуєш: «Ви знаєте, я не витримала! Потекли сльози. Я ж старалася для них…» Питаю: «І що? Як повелися, коли побачили сльози?..» – «Зупинились. Притихли. Почули!»

Любі учні, не доводьте вчителів до сліз. Кожен із вас завтра може опинитись на їхньому місці. У вчителя надважливі завдання.

Навчити читати, писати, та найперше – мислити і любити! Любити життя, людей, себе! Любити так, щоб вміти чути вчителя, батьків, мислителів-науковців. Це  завдання стоїть перед кожним педагогом.

Кожного дня вчитель приходить на урок і промовляє: «Доброго дня, діти! Тема сьогоднішнього уроку…» – це щастя чути ці слова!

Шановні батьки, поясніть це своїм дітям. Шкільні роки – найкращі роки нашої юності. І в цьому є заслуга вчителів.

Від вашого імені, від імені всіх учнів ми вітаємо  вчителів Кельменеччини з професійним святом! Щастя Вам, здоров`я, терпіння і довгих літ життя!

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *