Субота, Липень 21

14 жовтня – День захисника Вітчизни! Вшановуймо разом!

14 жовтня  Україна відзначатиме День захисника Вітчизни. Це свято має дуже не просту і не однозначну історію пов’язану з нашими воїнами та Візантією. Ми розповімо її в окремому матеріалі.

Сьогодні свято Покрови переплело у собі сиву минувшину і визвольні змагання України у ХХ сторіччі. Нині цей день визначаємо як День захисника України. І 14 жовтня відбудуться урочисті заходи.

Кельменеччина почне вшановувати усіх ветеранів Другої світової війни, воїнів-інтернаціоналістів і сьогоднішніх учасників антитерористичних операцій на Сході України уже 13 жовтня.

Саме 13 жовтня о 9.45 відбудеться церемонія покладання квітів до меморіальних дощок загиблим учасникам АТО та героям Небесної Сотні.

О 10.00 відбудуться урочистості та тематична літературно-музична композиція «Ми – щит і меч твій, Україно!». Захід проходитиме у районному Будинку народної творчості та дозвілля, у малому залі.

14 жовтня, у арт-сквері Небесної Сотні смт. Кельменці відбудеться святковий благодійний концерт за участі інструментальної групи «Рекошет». Концерт організовують громадські організації учасників АТО та воїнів-інтернаціоналістів. А також спортивно-патріотичний клуб «Шершні».

До уваги усіх бажаючих прийти на захід, у арт-сквері буде представлена виставка зброї.

В усіх храмах, 14 жовтня, духовенство пообіцяло провести панахиди та молебні за захисниками України.

Всі бажаючі мають право взяти участь у перелічених заходах.

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *